ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Beyaz Tuz Havuz Tuzu

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Beyaz Tuz Havuz Tuzu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,011 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Beyaz Tuz Havuz Tuzu
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
257
Tepkime puanı
2
Online Süresi
3h 7m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adı: Beyaz Tuz
Site Adresi: Beyaztuz.com
Site Konusu: Havuz kimyasalları, havuz tuzları v.b. ürünler

Havuzlar kapalı havuz ve açık havuz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kapalı havuzlarda temizlik, havuz dış etkenlere kapalı bir vaziyette olduğu için daha kolay olabilmektedir. Ancak açık havuzların kirlenme aralığı genel olarak daha kısadır. Özellikle de açık havuz, kırsal bir kesimdeyse tozlanma, böceklenme gibi faktörler daha yüksek olabilmekte, daha sık bakıma ihtiyaç duyabilmektedir.

Havuzların büyüklüğü, küçüklüğü gibi faktörlerin de önemli bir hayli büyüktür. Kullanım sıklığı gibi durumlar da kirliliği etkileyebilmektedir. Büyük bir havuzun bakım maliyeti daha yüksek olabilmekte, küçük bir havuzda ise bakım maliyeti daha düşük olabilmektedir. Havuz bakımında ise sıvı klor, havuz tuzu gibi çok sayıda ürün kullanılmaktadır.

6311-beyaz-tuz.png


Havuz Bakımının Önemi Nedir?

Havuzlar genellikle yüzme eğitimi ve serinleme amacıyla kullanılmaktadır. Otellerde, çeşitli sitelerde, eğlence alanlarında, bireysel kullanım amaçlı çok sayıda havuz günümüzde mevcuttur. Havuz bakımıyla birlikte havuzdaki suyun daha berrak, daha temiz görünmesi sağlanır. Havuzdaki kirlilik büyük ölçüde azaltılır.

Eğer havuzunuza bakım yapmak isterseniz sıvı klor, havuz tuzu gibi ürünlerin tamamına beyaztuz.com güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitede tablet tuz gibi ürünler de bulunmaktadır.
 
Üst