Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İYİ KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

kocuce AppServ PUS KURULUMU DETAYLICA

Admin

Yönetici
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
654
Tepkime puanı
244
Puanları
43
Yaş
32
Web sitesi
www.KOCUCE.com.tr
Daha önceki konularda pus kurulumu var ama yeni başlayanlar için detaylıca anlatayım dedim
Gerekli Programlar ve Linkleri
1.
https://www.appserv.org/en/ ilk olarak bunu indirip kurun kurarken sifrenizi unutmayın . Kurdukdan sonra Bilgisayarım C ye yüklenmiş olur , oraya gelip Appserv 'a tıklayın sonra www 'a tıklayınca içinde phpMyAdmin haricindekiler gereksiz silin onları.
2. https://dosya.co/okbpf6q2dzwg/pusFerhat.rar.html sonra bunu indirin içinde klasör halinde olanı C klasöründe ki appservr'da www ye atın, 2. pus yazanı da üstüne tıklayınca otomatik olarak sql de açılır yukarda database'isminizi seçip f5 yapın .
3. Bir internet sayfası açıp oraya localhost/phpmyadmin yazın yada direk buraya tıklayın http://localhost/phpmyadmin/ (localhost yerine internet sayfası Ip'inizi de girebilirsiniz) ID yerine root yazın sifre size appservr kurarken unutmayın dediğim sifreyi girin giriş yapacaktır
4. Giriş yaptıkdan sonra sol'da Yeni var oraya tıklayın sağ'da veri tabanı oluştur diye yer açılacak veritabanı adını pus yap ve oluştur de. Sol tarafda pus diye yer açılacak onun üzerine tıkla sağ taraf da yeni bir yer açılacak orada içe aktara tıkla aşağıda dosya seç var ona tıkla ve az önce tıklayınca sql servera yüklendiren pus yazan dosyayı seç sonra sayfa da en asağı gel git de yüklüyecek onu oraya sonra sayfayı kapatabilirsin burada işin bitti.
5. C klasöründe appservr www içine attığımız pus'a gir (connect2Mysql.php) sağ tıkla not defteri veya açabileceğin notepad++ gibi bir programla aç içinde üst kısımlara nereye ne yazmanız gerektiğinizi yazdım dediğim gibi yap .
7.Oyuna girdiğiniz Clientinize gelin içinde FD klasörü var onun da içinde loadarea var bir önceki programı yüklediyseniz tıklayın direk açılır düzenleme yapacağınız yere gelmek için tek tek diceğim klasörüleri açın (seneryo sonra packages sonra com sonra mgame sonra webmall sonra main ) burada bulunan commondataurl ye tıklayın sağ da bir yer açılacak asağıda bulunan ActionScripti düzenle'ye sonra yukarda bulunan ıpleri değiştirip kendi İp adresinizi girin kaydet diyin altdan sonra en üstte solda büyük halde kaydet var ona da tıklayın kapatabilirsiniz. oyuna girince pus çalışır eğer çalışmazsa bide FD'de loadarea_ var onada aynı işlemi yapın bende loadarea_ yi düzeltmeden de çalışıyor.
*************************************************************************************************
EK BİLGİLENDİRME
1. Şimdi bir kaç bilgilendirme de yapayım en son FD içinde yaptığınız değişikliği İpleri eğer ki (localhost) 127.0.0.1 gibi yaparsanız sadece siz kullana bilirsiniz pus'u ana bilgisayardan bağlandınız için oyuna eğer ki portlarınız açık ve sabit bir İp'niz varsa direk o İp'yi oraya yazın ki diğer kullanıcılar da kullana bilsin pus'u ayrıca bu FD olaylarını oyuna giren diğer kişilerinde değiştirmesi lazım yani siz kendi pc'niz de değişiklik yaptınız diye hemen arkadaşınız kullanamaz onada ya sizin clienti baştan verin yada değişiklik yaptığınız loadarea'yı arkadaşınıza verip FD klasöründeki loadarea ile değiştirsin o İp'ler oyuna giren tüm herkes de de öyle olmalı pus'u kullana bilmesi için.
2.Ayrıca bu yüklediğimiz C klasörün'deki appserver www içine panel'ide yüklüye bilirsiniz ayrıca oraya patch dosyası açıp otomatik patch de attıra bilirsiniz giren oyuncular bunlarda tabi başka konular gayet detaylıca anlattım, yapamayan olmaz diye umuyorum yapamayan olursa alttan yazsın ben yardımcı olurum 2 dakika .
 

PoyrAzBirleşim

Well-Known Member
Katılım
1 Eki 2019
Mesajlar
605
Tepkime puanı
910
Puanları
93
Yaş
37
ko cuce
I LOVE YOU CAnT :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::)
 

PoyrAzBirleşim

Well-Known Member
Katılım
1 Eki 2019
Mesajlar
605
Tepkime puanı
910
Puanları
93
Yaş
37
ko cuce
I Lo ve you Man Erotica Kardesim!!!!!ELİNİZE SAGLIK COK GzL OLMUS I L O VE Y o u
 

sweetb0y

Member
Katılım
16 Eki 2019
Mesajlar
71
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
31
yararlı paylaşım elinize sağlık
 

ali1

Member
Katılım
1 Eki 2019
Mesajlar
195
Tepkime puanı
8
Puanları
18
Yaş
23
GÜZEL PAYLAŞIM TEŞEKKÜRLER :)
 

groys

Active Member
Katılım
10 Eyl 2019
Mesajlar
997
Tepkime puanı
16
Puanları
38
Yaş
24
TEŞEKKÜRLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
 

PainS

Member
Katılım
5 Kas 2019
Mesajlar
181
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
30
TEŞEKKÜRLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
 

groys

Active Member
Katılım
10 Eyl 2019
Mesajlar
997
Tepkime puanı
16
Puanları
38
Yaş
24
TEŞEKKÜRLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
 

mafyahasan

Member
Katılım
17 Kas 2019
Mesajlar
162
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
40
Çok Süpersin Reis Başarılarının Devamını Dilerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.:cool::cool::cool::cool:
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst