ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Antalya Halı Yıkama Firması

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Antalya Halı Yıkama Firması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,014 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Antalya Halı Yıkama Firması
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
257
Tepkime puanı
2
Online Süresi
3h 7m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adı: Antalya halı yıkama şirketleri
Site Adresi: Antalyahaliyikamasirketleri.com
Site konusu: Antalya'da halı yıkama hizmetleri
Açıklama:

Antalya halı yıkama hizmeti veren Antalyahaliyikamasirketleri.com firması her zaman uygun fiyatı ve hijyeni ile ön plana çıkmaktadır. Antalya’da halı yıkama hizmeti almak isterseniz adres bilgilerinizle birlikte Antalyahaliyikamasirketleri.com ile iletişim geçebilirsiniz. Halılarınızı güvenle firmaya teslim edebilirsiniz. Halılarınız özel bir şekilde paketlenir ve en kısa zamanda yıkama işlemlerine start verilmektedir.

cropped-nokta-logo-2-3.png


Antalya Halı Yıkama Firmaları

Halıları, Antalya halı yıkama firmaları aracılığıyla yıkatmak mümkün. Halılar en çok zarar gören ve en çok kirlenen ürünler arasında yer almaktadır. Halı türlerine göre kirlilik oranı artmaktadır ve basit bir örnekle bunu açıklayacaksak olursak; sert yapılı halıların temizlenmesi daha kısa sürmektedir ancak yumuşak tüylü olan halılar kiri en çok hapsettiği için kirler diplerde saklanır. Günlük olarak halı temizliği yapıyor olsanız bile bu kirlere ulaşmanız mümkün değildir.

Halılar sürekli olarak kir toplayan ve basılan ürünler oldukları için daha sık temizlik ister ancak bunu elde yıkama gibi işlemlerle yapmanız sizlere fayda sağlamaz! Bu nedenle Antalyahaliyikamasirketleri.com Halı Yıkama firması ile iletişime geçerek uygun fiyatlara halınızı yıkatabilirsiniz.
 
Üst