Neler yeni

Hoş geldin KOCUCE, KNİGHT ONLİNE CÜCE PVP FORUM VE OYUN HABERLERİ PLATFORM KO CUCE

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Özel Dedektiflik Nedir?

dolunaydedektiflik

New Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
28
Konum
İstanbul
Web sitesi
dolunaydedektiflik.com
Özel dedektiflik 150 yıldan fazla zamandır yeryüzünde biliniyor. İlk kez 1833 yılında Fransa'da doğmuş olup, ardından Amerika ve tüm Avrupa'da önemli ve gizemli her alanda kullanılmaya başlanmıştır.

Pinkerton ulusal dedektiflik ajansı bu alanda en tanınmışı, "biz asla uyumayız" sloganıyla etkileri üzerlerinde topladılar. Hükümet adına çalışıp hükümet karşıtı grevleri dindirdiler, bu da bir takım manipülasyonlarla anılmalarına neden oldu.

İçinde bulunduğumuz zamanlarda ise, Pinkerton ardılı olarak Securitas güvenlik firmasını bulmamız mümkün, dedektiflik alanında görev alan kişilerin yüksek bir zekaya sahip olmaları ve bu zekadan en iyi şekilde istifade etmeleri gerektiğini söylemiştik.

Olurda bir özel dedektiflik bürosuyla çalışacak olursanız, mutlaka önce siz firmayı analiz edin, yeri yurdu olmayan kişilere itibar etmeyin, faaliyet belgesini görmeye gayret edin. Bunlar tamamsa eğer, eş takibi, eş adayı takibi ve öğrenci takibi hizmetleri en çok kullanılan hizmet türleridir. Ancak hizmetler genelde bu kadarıyla sınırlanmaz, özellikle de Dolunay Dedektiflik gibi kapsamlı uzman ağına sahip bürolar pek çok alanda pek çok hizmet setini bünyesinde barındırır.

Özel Dedektiflikle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz;

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst