ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Özel Dedektiflik Nedir?

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde dolunaydedektiflik tarafından oluşturulan Özel Dedektiflik Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,109 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Özel Dedektiflik Nedir?
Konbuyu başlatan dolunaydedektiflik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dolunaydedektiflik

dolunaydedektiflik

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Online Süresi
0
Puanları
0
Yaş
29
Ofline
Özel dedektiflik 150 yıldan fazla zamandır yeryüzünde biliniyor. İlk kez 1833 yılında Fransa'da doğmuş olup, ardından Amerika ve tüm Avrupa'da önemli ve gizemli her alanda kullanılmaya başlanmıştır.

Pinkerton ulusal dedektiflik ajansı bu alanda en tanınmışı, "biz asla uyumayız" sloganıyla etkileri üzerlerinde topladılar. Hükümet adına çalışıp hükümet karşıtı grevleri dindirdiler, bu da bir takım manipülasyonlarla anılmalarına neden oldu.

İçinde bulunduğumuz zamanlarda ise, Pinkerton ardılı olarak Securitas güvenlik firmasını bulmamız mümkün, dedektiflik alanında görev alan kişilerin yüksek bir zekaya sahip olmaları ve bu zekadan en iyi şekilde istifade etmeleri gerektiğini söylemiştik.

Olurda bir özel dedektiflik bürosuyla çalışacak olursanız, mutlaka önce siz firmayı analiz edin, yeri yurdu olmayan kişilere itibar etmeyin, faaliyet belgesini görmeye gayret edin. Bunlar tamamsa eğer, eş takibi, eş adayı takibi ve öğrenci takibi hizmetleri en çok kullanılan hizmet türleridir. Ancak hizmetler genelde bu kadarıyla sınırlanmaz, özellikle de Dolunay Dedektiflik gibi kapsamlı uzman ağına sahip bürolar pek çok alanda pek çok hizmet setini bünyesinde barındırır.

Özel Dedektiflikle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz;

 
Üst