Neler yeni

Hoş geldin KOCUCE, KNİGHT ONLİNE CÜCE PVP FORUM VE OYUN HABERLERİ PLATFORM KO CUCE

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Knight Online Para Kazanma Taktikleri - 3

ByErotica

BOZKURT
Yönetici
KNIGHT ONLINE DESIGNER
Katılım
16 Ağu 2019
Mesajlar
304
Tepkime puanı
1,653
Puanları
93
Konum
Erzincan
Web sitesi
www.byerotica.com
Merhaba! Knight Online Para Kazanma Taktikleri serisinin üçüncü yazısı ile karşınızdayım. Diğer yazılara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.
Knight Online Para Kazanma Taktikleri - 1
Knight Online Para Kazanma Taktikleri - 2
Bu yazı direkt olarak Knight Online kullanıcıları için yazıldığından gereğinden fazla oyun içi terim içerebilir. Anlamadığınız bir durum olursa sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilirsiniz.

Diğer iki yazımda da belirttiğim gibi Knight Online ticaret ve Knight Online ticaret yaparak para kazanma konuları son zamanlarda oldukça popüler. Çoğu kişi, düşük sermayeyle bile ticaret yapıldığı için bu taktiğe sıcak bakıyor.
Knight Online Pazar Taktikleri - 3

Bu yazıda, birçoğunuzun büyük ihtimalle denemiş olduğu, oldukça popüler olan bir taktikten bahsedeceğim.
Raptor, Shard ve benzeri kısmen değerli High Class itemlerin alış ve satış pazarı, özellikle yeni açılmış sunucularda oldukça hareketli oluyor. Düşük sermaye ile bu taktiği uyguladığımızda aylık ne kadar kazanç sağlıyoruz onu hesaplayalım.
Öncelikle alış pazarımızı "Moradon Karus Gate yakınına" kuracağız; Satış pazarımızı ise "Moradon merdivenlerin üstündeki alana" kuracağız.
60 TL bir sermayemiz olsun ve bununla 200 M (2 GB) satın almış olalım. Raptor ve Shard alış satışı yapmak, fiyatların arasındaki büyük farktan değil, hızlı olmasından dolayı tercih ediliyor. Yani, bir eşyadan ortalama 250-300 K kazanacağız.

1M fiyatından 200 tane Raptor satın alabiliriz. Toplamda 200 Raptor, Shard, Iron Impact vs. almak yeni sunucularda yaklaşık 14-16 saat, yani bir gün sürebilir. Bu yüzden, ayın 15 gününü alışa ve 15 gününü satışa ayıracağız.
Raptor ve Shard gibi eşyalarda, eşya başına büyük kazançlar bekleyemezsiniz. Bu yüzden 200 adet Raptor, Shard, Iron Impact vs. 1.2M fiyatından satıyoruz. Toplamda 200 Raptor, Shard, Iron Impact vs. satmanın da 14-16 saat sürdüğünü varsayacağız. Satışın ardından kasamızda 240M oldu. İki günlük kazanç, 40M.
Kazançlarımızı sürekli ayırdığımızı ve ana sermayemizin hep 200M olduğunu düşünürsek, 30 günde (eğer şanslıysanız ve pazar aktifse) 600 M, 6 GB, yani 180 TL kazanabilirsiniz.


Unutmayın, bu kazanç yolu oldukça risklidir ve yeni sunucular hariç çoğu sunucuda sizi hüsrana uğratabilir. Bu yüzden çok çaresiz durumlarda denemeniz tavsiye edilir.
Ayrıca, fiyatlandırmalar ve zamanlamalar tamamen rastgeledir. Ne kadar kazanacağınız; seçtiğiniz yönteme, aktif olduğunuz saate, sunucudaki fiyatlara, bulunduğunuz sunucuya, pazarda ne kadar rakibinizin olduğuna ve daha birçok sebebe bağlı olarak değişecektir. Bu yazı serilerin amacı net bir kazanç sunmak değil, bir fikir sunmaktır. İyi oyunlar dilerim.

ALINTIDIR.

Ko-Cuce -Kocuce Nedir ?
Merhaba Arkadaşlar KoCuce Nedir ve Pvp Server Tanitim gibi Şeyler nelerdir, Hadi Açiklayalim , Kocuce Terimi Bazen Ko cuce ve Ko-Cuce Olarak Google de Aranarak Pvp Server Arayanlar Geliyor Ama coğu insan Neden Kocuce ve ko cuce gibi Kelimelerin ne oldunu Veya Anlamini Bilmiyor Kisa Sizlere Bu Kelimeler Nedir Acıklayalım Forumun Kocuce Server Tanıtim Kısmıma Tiklayın Link Solda olan yerden De Tiklayabilirsiniz Burada Myko, Homeko,Pk,Farm Server Türleri Bulabilirsiniz Güncel Olan Serverler Buradadır Ko cuce Terimi Tamda Bunu ifade Ediyor Yani Server Tanitimlari , Ayriyeten Bu forumda Server Kurulum , Client indirme , Pvp Server doaylari Databaseleri , Ve Knight online Source Kaynak Dosylari Bulunmaltadır Her Versiyonla ilgili Alanlar vardir 1299 , 1397, 1534 , 1706, 1886, 1950-1960, 20xx ,21xx, 24xx, Gibi Server versiyonlari Mevcutur Kocuce Kısaca kocuce.com.tr dir :)
 
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst