Ko Cüce En Güncel Pvp Serverler ve En iyi Güncel Developers Paylasımlarına Hoşgeldiniz Ko cuce - Kocuce

Knight Online Portu

Maskarnetwork.com ★ Pallas ★ v1299 Server Çok Yakında Sizler ile Hemen Tıkla Sende Katıl..!

ByErotica

KNIGHT ONLINE DESIGNER
rank
BOZKURT
16 Ağu 2019
171
1,103
93
Erzincan
www.byerotica.com
Portu

Mutasyona uğradıkları için ana yurtlarından sürüldükten sonra kendi kolonilerini ve kasabalarını kuran ve kısa sürede gelişen Kurianlar, mutasyona uğradıktan sonra artık eski insan görünümlerine kavuşamayacaklarını anlayan Kurianlar, gerçek bir savaşçı ırk olmak için, ruhları emerek iyice güçlendiler. Daha sonra, ateş ruhlarını emen Kurianlarla, diğer tarzda ruhları emen Kurianlar arasında anlaşmazlık çıkmış ve ayrılarak El Morad ve Karus’un güçlerine katılmaya karar vermişlerdir.
Portu Skill’leri

Commander

Portu Master Açma

Portu’da Master açmak için 1 adet Unstable Kentaraus’ Heart, 1 adet Urkthron’s Essence ve 1 adet Alkeradeua’s Essence gerekmektedir.

  • Unstable Kentaraus’ Heart‘ı Lunar Valley’de bulunan Centaur Faol‘lardan,
  • Urkthron’s Essence‘ı Uruk Hai / Blade / Tron slotlarında bulabileceğiniz [Field Boss] Urukthrone‘dan,
  • Alkeradeua’s Essence‘ı da Dragon Tooth Skeleton / Soldier / Commander slotlarında bulabileceğiniz [Field Boss] Alkedrada‘dan düşürebilirsiniz.
Üç eşyayı da topladıktan (ya da pazardan satın aldıktan) sonra El Morad Castle’da bulabileceğiniz [Grand Elder] Atlas’a gidip 2nd job change görevinizi tamamlayarak Master skill’lerinizi açabilirsiniz.

Portu 70, 75 ve 80 Skill’lerini Açma
21 Şubat güncellemesiyle birlikte, tüm sınıflar için gereken skill açma gereksinimleri basitleştirildi.

Portular, 70 yeteneğini açmak için 5x Spell Stone Powder‘a, 75 yeteneği için 10x Spell Stone Powder‘a ve 80 yeteneğini açmak için 15x Spell Stone Powder‘a ihtiyaç duymaktadır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Ko cuce
Üst