Bloodko.Net Yeni Dünya ★ Pallas ★ v1299 Ardream Çok Yakında Sizler ile Hemen Tıkla Sende Katıl..!

Borderko.com | Uluslararası Pvp Server | Büyük Ödüller | OFFICIAL : 29.02.2020 Hemen Tıkla Sende Katıl..!

HomekO GladiusEmpire.Net Yeni Sunucu "BOREAS" V.1299 Cz Arkası Homeko | Official: 4 Ekim Cuma 21:00

Ko Cüce En Güncel Pvp Serverler ve En iyi Güncel Developers Paylasımlarına Hoşgeldiniz Ko cuce - Kocuce-Rise Online

GladiusEmpire.Net

rank
New Member
1 Eki 2019
1
0
1
23


Clan Tanıtım Etkinligi Link : http://bit.ly/ClanTanitim Adresin'de Clan Tanıt Etkinliğine Katıl Kc Kazanma Fırsatı Yakala.
'BOREAS' Clan Tanıtım Etkinliği Çekilişin'den 10 Clan Liderine 10.000 Kc Hediye Tek Yapman Gereken Forum'da Clanını Tanıtman.OFFİCİAL AÇILIŞ : 4 EKİM CUMA 21:00


Kod:
Count=1
IP0=login.gladiusempire.net
[Version]
Files=1299
[IncludeExe]
Last=1299Oyuncu MovieMode Ekranı Aktif Edildi Oyuna Giriş Yaptığınız'da Mouse Orta Tuşu İle Ekranı Geri Çekebilirsiniz.

Bu MovieMode Sayesinde Karakter Ekranınız Geniş Açıdan Gösterilir Ve Etrafınızı Rahatca Görebilmenizi Sağlar.
Bir Çok Oyuncunun Sevdigi v20x Özelliği Siz Değerli Oyuncularımıza v.1299 Getirmiş Bulunmaktayız.


Oyun İçersinde Kanat Degistir Npc'den Pustan Aldığınız Kanatları Dilediğiniz Gibi Ücretsiz Olarak Değiştirebilirsiniz.
Cz Bölgesinde Treant-Ancient Ve Cardinal Bölgesinde Yüksek Oranda Bus ve Bes Kasabilirsiniz.

Emc-Lufer Bölgesinde Treant Ve Anciente Bus Ve Bes Kasabilirsiniz Cz Göre Az.2 Irk Cz Town Arkasında Bulunan Bf Cavanarların'dan +0 Uniq Takı +5 Uniq Silah Kasabilirsiniz.
Cz sağ tarafta bulunan 70 quest moblarından rastgele quest item cıkmaktaydı ve solo kasan kişiler için sürekli problem yaratıyordu. Solo kasan kişilerin ve party halinde kasan kişilerin çok fazla ugrasmaması adına ve pazarda piyasası olması adına 70 quest paketini ekledik 70 quest adlı mobu keserek bu paketden cıkarabilir ve cz townda bulunan npcden istediğiniz questi +5 olarak alabilirsiniz. 70 Quest paketleri pazara koyulupta satılabilirde. Paketi hem kullanıp hemde satabileceksiniz.
+8 bastığınız quest itemini cz townda bulunan quest npc'den 350 knight cash karşılığı değiştirebilirsiniz.
2 Irk Cz Town Arkasında Bulunan Dark Mare Slotunda Silver Bar , Gold Coins Kasabilirsiniz.
Cz Bowl Bölgesinde 2 Irk Bahçe Farm Slotların'da Black , Green Gem Ve Gold Coins Kasabilirsiniz.Attila Sadece Cz Bowl Bölgesin'de 6-8 Saat Arasın'da Çıkmaktadır.

GOLDBAR VE KC AL SİSTEMİ AKTİF OYUN İÇİ MARADONDA BULUNAN NPC'DEN ÜSTÜNÜZDE OLAN 1GB VEREREK 100 KC ALABİLİRSİNİZ YAPTIĞINIZ İŞLEM SONUNDA 100 KCNİZ CANTANIZA EKLENİR VE ÜSTÜNÜZDEN 1 GB PARA ALINIR VE GOLDBAR STOK OLARAK PUSA EKLENİR DİĞER OYUNCULAR PUSTAN SİZİN EKLEDİĞİNİZ GOLDBARI YÖNETİMİN BELİRLEDİĞİ KC FİYATINA ALABİLİR.
OYUN DURUMUNA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.
Power up store kc/trina/premium bölümüne auto loot yani oto kutu scroll eklenmiştir bu scroll pustan 1 tanesini 30 knight cash karşılığı alabilirsiniz bu scroll skill barınıza koyup bastığınızda kesmiş olduğunuz canavarların kutularını otomatik olarak toplayacaktır 1 adet scrollün süresi 60 dakikadır.Yeni Etkinliğimiz HolyLand Yeni Sunucumuz'da Sizlerle Beraber Olacaktır Ronark Land Base Üzerine Kurulu Haritamız'da Sizleri Bowlda Felankor , İsiloon Ve Chaos Stone Bekliyor Olacak Etkinlikte Collection Race Eventi Ve Bir Çok Yenilik.

Deathmatch eventınada bir eklenti yapmadan olmaz dedik çünkü deathmatch eventda int priest sürekli bp olup int olmaktan veya int priestin deathmatch eventında iş görmemesinden şikayetciydiler yeni başlayan kişiler içinde deathmatch eventında adam kesebilmek oldukça zordu ve magelerin sürekli teklenilmesi isede olay :) Artık deathmatch eventında herkes eşit herkesde 1000 Hp bulunmakta ve herkese verilen 3 adet skil bu skiller Basic skiller bölümünde bulunmakta 1. [Deathmatch] Nowa bu skil normal mage nowa alanı ve fr efecti şeklinde bu skil bir kaç dakikada dönmekte ve attığınız zaman herkese eşit damage vurmakta (350 damage) atmaktadır. 2. [Deathmatch] Fire Spear bu skil 4 dakika süre ile dönmekte ve (1000 damage) atmaktadır yani tek atıyorsunuz ve dönmesi için 4 dakika beklemek zorundasınız. 3. [Deathmatch] Blade bu skil normal spike efectinde damagesi (100) dür. Ek olarak R skilide 50 vurmaktadır yani bu mapta herkes aynı skili kullanıyor aynı damageyi atıyor ve aynı hpye sahiptir. Map güncellendi.