www.onlymyko.com                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

F9Devil ve Hitmachine Kocuce,Ko cuce

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ko Cuce Hakkında kategorisinde Admin tarafından oluşturulan F9Devil ve Hitmachine Kocuce,Ko cuce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,519 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ko Cuce Hakkında
Konu Başlığı F9Devil ve Hitmachine Kocuce,Ko cuce
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

Admin

Admin
Yönetici
Site Yetkilisi
Normal Üye
KNIGHT ONLINE DESIGNER
The XtremE
Grafiker
Online Süresi
5d 9h 11m
Ofline
Daha Önce Verildimi Bilmiyorum==============)))))))))))Kuntunda Röpörtajı Vardı Ama Birçokkez Verildi Birdaha Vermek İstemedim Ama İstiyen Varsa Bu Topicde Verebilirim
Hitmachine

S.D.: Merhaba Roy, öncelikle seni tanıyabilir miyiz ?

H.: Merhabalar. Adım Roy. 20 yaşındayım. Florida Miami de oturmaktayım. Bir kuyumcu dükkanında çalışıyorum.

S.D.: Oyuna ne zaman ve nasıl başladınız ?

H.: Başladığımda Beramus’un 3. haftasıydı. Yani Mart 2005 falandı. Önceleri Medal of Honor oynuyordum. Clanımızdaki herkes Knight Online oynamaya karar verdi. Bende bu sayede başlamış oldum.

S.D.: Oyunda en iyi kombocu oldun ne düşünüyorsun ?

H.: Evet. Fakat kombo’yu hotsauce ve dblue dan öğrendim. Onlar ilk zamanların en iyisiydi. Dblue başlangıç hareketlerini öğretti. Hotsauce ise arena da işin geri kalanını. Daha sonra bende bayağı uğraştım tabi.

S.D.: Kombo hakkında ne düşünüyorsun. Yapması zormu ?

H.: Aslınd kombo’ya odaklanmamın tek sebebi hotsauce’u yenme isteğimdi. Tek hedefim buydu. Herkese iyi davranmaya çalışıyorum. Herkese saygı duyuyorum. Türk arkadaşlarım var. Bana Türkçe öğretiyorlar.

Kocuce

S.D.: Türk oyuncular hakkında ne düşünüyorsun ?

H.: Çok aşağılanıyor. Onlara karşı büyük bir önyargı var. Fakat Türkler gayet hoş insanlar ve Atalarından kaynaklanan bir saygıları varki bu Amerikalılardan bile fazla. Bence etnik insanlar diğer insanlara karşı daha saygılılar.

S.D.: Bunları senden duymak gayet hoş.

H.: Ama doğru. Benim annem Koreli ve bildiğiniz üzere Koreliler ve Türkler beraber savaşmışlar. Aslında kardeş sayılırız.

S.D.: Hala Knight Online oynamak senin için heyecanlı mı ?

H.: Şu an arkadaşlar çok pk yapmıyor ex kasıyorlar. O yüzden şu aralar sıkıcı diyorlar dakat nerde savaşa davet olursa hemen orda olurum.

S.D.: Peki Kunt olayı nedir ? Sürekli savaşıyorsunuz.

H.: Herkesle savaşmayı seviyorum. Çünkü sürekli bunlar seni geliştirir. Yeni teknikler Yeni kombolar, yeni deneme yanılmalar gibi. Mesela combod’u sinlerin ctrl-minor bug’una karşı koyabilmek için değiştirdim. Herkes Minor, cambo sinleri warriorlardan iyi yapıyor diye düşünüyor fakat bence warriorlar hala üstün.

S.D.:
Hitmachine adı nereden geldi ?

H.:Hotsauce bir süreliğine işleri yüzünden oynamayı bırakmıştı. Bir gün ziyarete geldiğinde biraz pk yaptık. Sonrada arenaya gittik. Bana combo’mun çok hızlı olduğunu ve combo makinesi olduğumu söyledi. Bende işte budur dedim. Ve Hitmachine oldu. Sonraları Hotsauce de ismini combomachine olarak değiştirdi.

S.D.: Bazıları senin edit char olduğunu söylüyor. Ne diyeceksin ?

H.: Beramusta oynayanlar bilir beni. Başka bir şey söylememe gerek yok. Ekran görüntüsü göndermeme rağmen hala bana inanmıyorlar.

S.D.: İtemlerin neler peki ?

H.: Şu anda +8 shell set +8 giga iron neclklace iron belt +1 roclar +2 platinum earring ve +0 platinum earring

S.D.: Bunları senmi yükselttin yoksa satın mı aldın ?

H.: Çoğunu satın aldım. Sadece +8 shell pad’i ben yaptım gerisini aldım.

S.D.: Diğer 3 videon harikaydı 4. ne zaman geliyor ?

H.: Şu aralar çok ısrar var. Yakında başlıyacağım. Şu anda görüntüleri topluyorum. Çok güzel olsun diye uğraşıyorum. Baştan savma olmasını istmiyorum. Hatta 0000000’la savaşımız bile var.

S.D.: İnter wars’dan mı olacak bu savaş ?

H.: Hayır. Areste ki bir arkadaşımın charıyla oynuyorum. Sonucu göreceğiz.

S.D.: Bize zaman ayırdığın için teşekkür ederiz.

H.: Ben teşekkür ederim. İyi oyunlar herkese.

Alıntı Tabiki Bide Benmi Konussaydım
s4.gif

F9DeviL
O bir warrior o bir ustad o bir kral o biiiirrrrrrr F9DeviL,
İşte beklenen adam geldi karşınıza daha dorusu adamlar mı demeliyim, bir char 3 adam, bu hale getirmişler F9 u. Onun 3 sahibi varmış aslında, birisi matt birisi alex birisi eric; ben matt le konuştum f9 u 62 den 70 e kasan adam ve pk nın çoğunu yapan adam, alex charı ilk açan adını veren ve onu 62 ye kadar taşıyan adam eric is pk nın büyük bölümünü yapıp videoları çeken combo üstadı olarak nitelendirilen adam. Charın ilk sahibi alex le tanıştım chara bir aylık Premium aldım o gün bugundur beraber kasıyoz diyor. Matt arkadaşımız 20 yaşında ve yeni Zelanda dan, şu anda seslerle ilgili bişiler okuyomuş, alex 20 yaşında singapurdan ve şu anda askerdeymiş, eric de 20 yaşında ve okuyomuş ayrıca “et” die bi oyun oynuyomuş.

Matt arkadaşımıza soruyoruz F9 adı nerden geldi die; walla diyor bunu alex buldu eskiden myko da bunu kullanıyomuş çocukluğundan beri bu ismi kullanıyomuş bunun güzel bir warrior ismi olacağına karar vermişler ve böle oldu diyor.

Ne zaman ve nasıl başladın diyorum ko ya; o da eski myko culardan mış tabiki, myko nun beta testlerinde asistan gm lik bile yapmış; ilk başlarda ordaki klanım souls du diyor daha sonra immortal die bir klanla birleşmişler ve server açılınca yeni klanlarının ismi immortalsouls olmuş. Myko nun betası kapandığından beride usko oynuyomuş yani yaklaşık 3-4 senedir diyor.

Son 3 aydır da charla eric oynuyomuş fakat bu aralar gene kendisi oynamaya başlamış.

Hatred klanındaki ortam nasıl diyorum; hatred dier eski klanlara göre birbirine daha bağlı ve sıkı dostlukların olduğu bir klan diyor; hemen hemen klandaki her charın bir başka oynayanıda varmış, ve ayrıca klanda her şeyin legal olmasına kesinlikle özen gösteriyoruz diyor, hilecileri asla içimizde barındırmıyoruz buda bizi en büyüklerden biri yapıyor diyor ve burada olmaktan çok mutlu olduğunu belirtiyor.

0000000 la nasıl tanıştınız diyorum, aslında önceleri sevmiyordum onu çünkü farklı klanlardaydık ve aramızda rakiplik vardı fakat daha sonra insomnia klanında biraz beraber takıldık ve iyi birer dost olduk diyor. Tabi sadece zer oyla deil ayrıca festo necroboy payn0 garoof kinkeh and forrazzi diyor ve forazzi nin heklendiğini üzülerek söylüyor çünkü ona göre bu oyunun gelmiş geçmiş en iyi priesti oymuş.

Olayı comboya getiriyorum; aslında combo assaslara lazım diyor zer oyla oynadığım zamanlarda combonun gerçek değerini anladım fakat f9 la comboya çokda gerek yok diyor pvp ler dışında, ilk kez 70 skillini vurmaya başladığında çok rahat 8 kişilik partileri alabildiğini sölüyor, fakat asıl combo ustasının eric olduğunu sölüyor. Şimdilerde is bir çok lvl 70 oldu adam almak zorlaştı fakat hala eğlenceli diyor cz . bazen zevkine pvp yapıyoruz yenilmek bile güzel diyor. Eric f9 la combo yapar ben daha çok insanlara yardım ederim diyor, pm lere cevap verip onların questlerine yardımcı oluyorum diyor. Kendim için bişi istiosam namerdim her şey ****in el moradları için dior 

Bende olayı krallık meselesine getiriyorum; evet şu anda krallığımın 2.ayındayım diyor, ondan önce zer oyu kral yapmaya çalıştık fakat marekiller adında ki yunan oyuncu türk gibi davranarak bütün oyları topladı diyor,

Krallık nasıl gidiyo diyorum; bu ay 9 tane exp event düzenledim diyor ve arkasıda gelecek diyor hazine doldukça ben bunu el moradlar için kullanıyorum diyor, önceki krallar hazineyi hep kendilerine boşaltmışlar ben ise her şeyi insanlara harcıyorum diyor,

Krallık güzel gibi gözüküyo kötü yönleri var mı diyorum; olmaz mı diyor bir çok pm alıyorum, sanki insanlar bende sınırsız para varmış gibi sürekli istiolar fakat ben olduğu kadar verebiliorum diyor, ve ekliyor geçenlerde tp parası iç baron kesmeye gittim walla diyor. 

Oyundaki Türkler hakkında ne düşünüyorsun diyorum; walla bence dier oyunculardan bi farkları yok dior, insan iyiyse iyidir kötüyse kötüdür dior, aralardaki çürük elmaları bütün bir millete mal etmek hiç doru deil diyor.

Türklere buradan ne mesajın var diyorum; walla dior aralarındaki hilekarlarları kendileri temizlemeliler bunu yapabilecek güçteler diyor; ve ayrıca türk düşmanlarının sözlerinden galeyana gelmemeliler sakin olmalılar diyor, bir çok kişi Türkler olmadan oyun daha iyi olur die düşünüyor fakat bu komple yanlış çünkü onlar olmasa Serverlar boş olur kimse bu oyunu oynamaz diyor, bence bu oyunu bu seviyeye getirip geliştirenler Türklerdir diyor.

Bide son olarak 1Turk dan yani namı dier sinaTRa dan selam sölüyorum a.s. diyor, ve ayrıca roycolt ve xrated diyorum, roycoltu severim fakat xrated i sevmiyorum diyor, nedeni sormuyorum çünkü çok açık zaten.

NoT:AlıNtıDıR
s3.gif