Bloodko.Net Yeni Dünya ★ Pallas ★ v1299 Ardream Çok Yakında Sizler ile Hemen Tıkla Sende Katıl..!

Borderko.com | Uluslararası Pvp Server | Büyük Ödüller | OFFICIAL : 29.02.2020 Hemen Tıkla Sende Katıl..!

DomenicoWacco Kim Kocuce, Ko cuce

Ko Cüce En Güncel Pvp Serverler ve En iyi Güncel Developers Paylasımlarına Hoşgeldiniz Ko cuce - Kocuce-Rise Online

Admin

rank
Administrator
6 Ağu 2019
610
85
28
30
www.KOCUCE.com.tr
Değerli Şövalyeler,

Knight Online canlı yayınlarımızla sizlere keyifli saatler vaat etmeye devam ediyoruz.

Bu hafta perşembe günü canlı yayınımızda oynadığı oyun ve yetenekleri sayesinde büyük bir izleyici kitlesine hitap eden Murat "DomenicoWacco" Salık’ı stüdyomuzda konuk olarak ağırlayacağız.

Murat kimdir, ne iş yapar, Knight Online’a ne zaman ve nasıl başladı, iyi bir Knight Online oyuncusu olmak için neler yapılmalı gibi birçok merak ettiğiniz soruyu kendisine yönelteceğiz.

Sizde merak ettiklerinizi buradan sorabilir ve canlı yayın sırasında sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Ayrıca bu video altına sorulmuş olan en farklı sorunun sahibi 1200 NPoints ödülünün sahibi olacak. Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen Instagram üzerinden siz de DomenicoWacco'ya sorularınızı gönderin.

Yayının sohbet bölümünün sona ermesinden sonra GM Khenarth ve DomenicoWacco oyuna giriş yaparak yayın sırasında birlikte Ronark Land bölgesinde rakipleriyle savaşacaklar.

Bu canlı yayını kaçırmamanız için bir başka sebep ise kesinlikle çekilişler olacak, izleyicilerimize dağıtacağımız binlerce NPoint’den birini siz de kazanabilirsiniz, çekilişlere katılmak için yapmanız gereken tek şey yayın sırasında duyurulacak olan çekiliş kelimelerini sohbet penceresinden bir defa yazmak olacak.

Hala “Tamam ama bu DomenicoWacco kim?” diyorsanız, size yaptığı canlı yayınlardan hazırladığımız küçük bir video kesitini izlemenizi tavsiye ediyoruz.