Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uğur Doğan - Dijital Pazarlama Danışmanı

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde idiL tarafından oluşturulan Uğur Doğan - Dijital Pazarlama Danışmanı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,276 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Uğur Doğan - Dijital Pazarlama Danışmanı
Konbuyu başlatan idiL
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan idiL

idiL

Kayıtlı Üye
Merhaba

Yaklaşık 10 yıllık bilgi birikimimle ihtiyacı olan firmalara yapıyorum. E-posta pazarlama danışmanlığı, sosyal medya yönetimi, içerik üretimi, rakip analizi, Google Ads ve sosyal medya reklamları konusunda hizmetler verebiliyorum.

Ürün veya hizmetlerinizi doğru hedef kitleye ulaştırmanın kilit noktalarını biliyor, analiz ediyor ve uyguluyorum. Zaten bir süre sonra doğru noktalara müdahale ettiğimizde siz de gözle görülür şekilde bu farkı hissediyorsunuz.

kapsamında en baştan sona kadar olan tüm süreçlerde aktif rol oynuyorum. Hedef kitlenizi segmentleme, e-bülten içerikleri oluşturma ve doğru zamanda doğru kişilere ulaşma konuları her zaman takibimde.
Bunların yanı sıra web ve yazılım projeleri, tasarım çaışmaları konularında da destek olabilmekteyim.

Detaylı bilgi ve iletişim için adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Konuyu görüntüleyenler