ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Saç Bakım Ürünleri Chi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Saç Bakım Ürünleri Chi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,077 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Saç Bakım Ürünleri Chi
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
313
Tepkime puanı
2
Online Süresi
7h 54m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adresi: Chi.com.tr
Site Konusu: Saç bakım ürünleri, şampuan

Chi saç bakım ürünleri ile, saçınıza güzel bir hediye sunabilirsiniz. Sağlıklı ve güzel saçlara sahip olmayı hangi kadın istemez? Saçlarımız biz kadınların belki en çekici aynı zamanda en hassas noktası. Hepimiz saçlarımıza belirli düzeyde önem veriyoruz. Hepimizin bildiği en az bir saç maskesi tarifi vardır. Ama gelin sizlerle CHI’ye bir göz atalım!

Farouk Shami, eğitimini kimyager olarak tamamlamış ancak mesleki yaşamını saç stilistliği üzerine kurmuş. 30 yılı aşkın bir süre boyunca yaşamını saç kozmetiği üzerine çalışarak geçirmiş. Ve dünyanın ilk amonyak içermeyen saç şampuanını yaratarak Farouk Systems’i kurmuş. Farouk Systems’in çığır açan yeniliklerinden biri ise Katyonik Hidrasyon Etkileşim Serisi yani CHI olmuş.

CHI%20Cationic_1795%20R.jpg


CHI pozitif yüklü ipek moleküllerinin saça nüfuz etmesini sağlayan ve nemi orada muhafaza eden patentli bir teknoloji.

Peki CHI bize neler sunuyor?

CHI şampuanlardan tutun saç boyalarına, saç maskelerine, hatta saç şekillendiricilerine kadar uzanan geniş bir yelpazede saç bakım ürünleri sunan dünyaca ünlü bir firma. Belki de üzerinde en durulması gereken nokta CHI’nin sunduğu sülfatsız şampuan olarak biliniyor.

Sülfatsız Şampuan

Sülfatsız şampuanlar son yıllarda özellikle boyalı saçlara sahip kadınların gözdesi. Sülfatsız şampuan, normal şampuanlar gibi, saça uygulandığında köpürmeyen bir saç bakım ürünü. Sülfat, bebek şampuanlarının hiçbir tanesinde yer almıyor.

Aynı zamanda deriyle uzun süreli temasında, deride tahrişlere neden olabiliyor. Aynı zamanda boyalı saçlarda boyanın canlılığını kaybetmesine neden olduğu da biliniyor. Tam bu noktada imdadımıza CHI’nın sülfatsız şampuanları, saç maskeleri ve saç bakımı ürünleri yetişiyor. Ayrıca CHI’de saçlarınızı şekillendirmeniz için saça en az hasarı verecek ürünler bulmak da mümkün.
 
Üst