Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Koşu için akıllı saat önerisi?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Soru & Cevap kategorisinde Kalavun54 tarafından oluşturulan Koşu için akıllı saat önerisi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,438 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Soru & Cevap
Konu Başlığı Koşu için akıllı saat önerisi?
Konbuyu başlatan Kalavun54
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kalavun54

Kalavun54

Kayıtlı Üye
Merhaba, umarım konuyu doğru foruma açmışımdır. Akıllı saat konusunda sizlerin yardımını bekliyorum...

Pandemi sürecinde çok fazla kilo aldım. Aldığım kiloları vermek içinde spora başladım ve spor salonlarının yeterli derecede steril olmadığını düşündüğüm için ve Covid'den korktuğum için 5 gündür evimin yakınlarında bulunan koşu pistinde spor yapıyorum. İnterval koşu stili diye bir yöntem varmış ve bu yöntemin çok faydalı olduğunu birkaç farklı kaynakta okudum. Bu koşu türünde de kalp ritmini ölçmek önemliymiş Bunun içinde N11'de bölümünden ürün almayı planlıyorum. Siz spor için hangi akıllı saati kullanıyorsunuz, kullandığınız saatlerin özelliklerini belirterek bana bir öneri verebilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Konuyu görüntüleyenler