ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Knight Online Klan Grade Rehberi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde KoRehberi Ve Ko Rehberi kategorisinde ByErotica tarafından oluşturulan Knight Online Klan Grade Rehberi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,373 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı KoRehberi Ve Ko Rehberi
Konu Başlığı Knight Online Klan Grade Rehberi
Konbuyu başlatan ByErotica
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ByErotica

ByErotica

BOZKURT
Yönetici
Site Yetkilisi
Normal Üye
KNIGHT ONLINE DESIGNER
Katılım
16 Ağu 2019
Mesajlar
310
Tepkime puanı
1,171
Online Süresi
41m
Puanları
93
Ofline
Knight online, yılların eskitemediği oyunlar arasında. Bu oyunun müptelası olarak, hala oynayan bir çok oyuncu var. Knight online oyununda birlik olarak geçen, farklı oyunlarda guild de denilen sistemin adı clan olarak bilinir. Klanlara mensup olan oyuncuların bu oyunda çeşitli kolluklar, pelerinler ve simgeleri bulunur. Bunlar grade denilen klan seviyelerine bağlı olarak farklılık gösterir. Knight online grade rehberi de bunları açıklamak için yazılmıştır.
knight-online-1gradeler.jpg


Knight Online Grade Seviyeleri ve National Point Gereksinimleri
Knight Online oyununda 5 farklı grade vardır. Bunlar klan üyelerinin toplam national pointleriyle değişkenlik gösterir.

  • Grade 5 klanın toplam np(national points) 0-72k arasındadır.(k=1000 demektir, yani 72000)
  • Grade 4 klanın toplam npsi 72k-144k
  • Grade 3 klanın toplam npsi 144k-360k
  • Grade 2 klanın toplam npsi 360k-720k
  • Grade 1 klanın toplam npsi 720k ve üstüdür.
Knight Online oyununda npsi en çok olan 5 klanın kollukları parlar. Buna da Grade 0 denebilir.

Knight Online Pelerin Rehberi
Knight Online oyununda Grade 3 ve üstü klanlar pelerin takabilir. Bunun için bir görev yapmak gerekir. Bu görev için El Morad veya Karus townunda Knight Clerk adındaki npcden görev almak ve farklı bir dungeona girmek gerekir.Kocuce.com.tr Klan lideri, bu npcde I want to qualify for Knights dediği anda aynı server ve aynı haritada bulunan tüm klan üyeleri görevin gerçekleşeceği dungeona ışınlanır.
Caitharos-655x491.jpg

Pelerin görevi için öldürülmesi gereken yaratık Caitharos…
Burada Caitharos adında Centaur’a benzeyen, fakat ondan çok daha güçlü bir yaratığı kesmeleri gerekmektedir. Bu yaratığı öldürdükten sonra kutuyu klan lideri açmalı ve kutuda bulunan anahtarı almalıdır. Anahtarın başka bir üye tarafından alınması durumunda yaratığı tekrar kesmek gerekir. Çünkü klan liderinden başka kimse anahtarı kullanarak pelerin alamaz.

Not: Sadece klan lideri pelerin ve sembol alabilir.

Klan başkanı aldığı bu anahatarı Knight Clerk’e götürüp verdiğinde Siyah desensiz bir pelerin gelir.

Klan lideri “Sabice Mantle” adındaki NPC’ye gidip oradaki pelerinlerden satın alıp istediği zaman pelerinini değiştirebilir.
Orada çeşit çeşit pelerinler bulunmaktadır.
üzerindeki işlemeler arttıkça fiyatı da artmaktadır…

Merhaba Arkadaşlar KoCuce Nedir ve Pvp Server Tanitim gibi Şeyler nelerdir, Hadi Açiklayalim , Kocuce Terimi Bazen Ko cuce ve Ko-Cuce Olarak Google de Aranarak Pvp Server Arayanlar Geliyor Ama coğu insan Neden Kocuce ve ko cuce gibi Kelimelerin ne oldunu Veya Anlamini Bilmiyor Kisa Sizlere Bu Kelimeler Nedir Acıklayalım Forumun Kocuce Server Tanıtim Kısmıma Tiklayın Link Solda olan yerden De Tiklayabilirsiniz Burada Myko, Homeko,Pk,Farm Server Türleri Bulabilirsiniz Güncel Olan Serverler Buradadır Ko cuce Terimi Tamda Bunu ifade Ediyor Yani Server Tanitimlari , Ayriyeten Bu forumda Server Kurulum , Client indirme , Pvp Server doaylari Databaseleri , Ve Knight online Source Kaynak Dosylari Bulunmaltadır Her Versiyonla ilgili Alanlar vardir 1299 , 1397, 1534 , 1706, 1886, 1950-1960, 20xx ,21xx, 24xx, Gibi Server versiyonlari Mevcutur Kocuce Kısaca www.kocuce.com.tr dir :)
 
Üst