Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ıstırap bot hatası

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular kategorisinde delitay tarafından oluşturulan ıstırap bot hatası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,070 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular
Konu Başlığı ıstırap bot hatası
Konbuyu başlatan delitay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

delitay

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ıstırap 1098 de botfarmer da 2 hata var ilki warrior attığımda hiç atmıyor there isn't any available bot- bot spowned diye hata veriyor
ikinci sorunda pri attığımda yürümüyor R çalışmıyor herhalde monsterlere vurmuyor anlayan arkadaş varmı nasıl düzeltirim teşekkürler

Code

Moderatör
Web sitesi
www.kocuce.com.tr
arkadaşlar ıstırap 1098 de botfarmer da 2 hata var ilki warrior attığımda hiç atmıyor there isn't any available bot- bot spowned diye hata veriyor
ikinci sorunda pri attığımda yürümüyor R çalışmıyor herhalde monsterlere vurmuyor anlayan arkadaş varmı nasıl düzeltirim teşekkürler
Biraz kurcaladığım kadarı ile söylüyorum Db de bot yok bot info bölümüne bi kontrol sağlayın warrior ekli değilse warrior ekleyip deneyin priestler hakkında bi bilgim yok paylaştığım search kurup bi bakayım yardımcı olayım size

delitay

Kayıtlı Üye
Biraz kurcaladığım kadarı ile söylüyorum Db de bot yok bot info bölümüne bi kontrol sağlayın warrior ekli değilse warrior ekleyip deneyin priestler hakkında bi bilgim yok paylaştığım search kurup bi bakayım yardımcı olayım size
Eyvallah ustam teşekkür ederim bakayım yarın bugün fazla zaman bulamadım arkadaşın cenazesi vardı oraya gittim server işyerinde uzaktanda bağlanamıyorum hatayı kontrol etmek istersen client linki vereyim bak bir birde birinden 1098 pk botlu src aldım onuda enteğre etmeye uğraşacağım becere bilirsem

Code

Moderatör
Web sitesi
www.kocuce.com.tr
1713204808389

Bot tablosunda Warrior yok lütfen User_bots bölümüne warrior karakter ekleyin ve reset attığınızda GS ve LS 'a botunuz gelecektir. @

delitay

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
+++---yyzzhhe tarzı Yorum Yazanlar Ko cuce Yönetimi Tarafından Ban Atılacaktır

Konuyu görüntüleyenler