Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Borazan Vida 3.5×25 mm

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnternet kategorisinde ispaniolle tarafından oluşturulan Borazan Vida 3.5×25 mm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,042 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnternet
Konu Başlığı Borazan Vida 3.5×25 mm
Konbuyu başlatan ispaniolle
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ispaniolle

ispaniolle

Kıdemli Üye
Katılım
27 Eyl 2021
Mesajlar
285
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Site:

Vidalar kendi küçük işlevi büyük olan ürünlerdir. Vidalar temelde bağlantı elemanlarıdır. İki farklı objenin birleştirilmesi ve buna bağlı olarak montajın gerçekleştirilmesi için kullanılırlar. Bu noktada da farklı ihtiyaçlar ve de farklı malzemeler için olan değişik tipte, değişik malzemelerden yapılan değişik boylarda vidalar vardır. Bunlar içinde borazan vida inşaat sektörünün olmazsa olmaz vidalarından bir tanesidir. Kendi içinde çok standartların öngördüğü biçimde üretilen değişik ebatlarda türleri vardır. Onlardan bir tanesi de borazan vida 3.5×25 mm ebatlarında olanı olup, en çok kullanılanlardan bir tanesidir. Biz de bu yazıda bu özel vida türü ile ilgili bilgiler vereceğiz.
Borazan Vida 3.5×25 mm Ürün Özellikleri

Borazan vida 3.5×25 mm ürün özellikleri için aşağıda yer alan temel bilgiler verilebilir:

0,50-0,70 mm kalınlıklarda olan galvanizli profillerin sabitlenmesinde kullanılır
Vida çapı 3.5 mm, vida boyu ise 25 mm değerindedir.
Alçı levhaların galvanizli olan profillere vidalanmasıyla meydana gelen bölme duvar, giydirme tarzdaki duvar ve de asma tavan yapımı için kullanılan vida çeşitleridir.
Karbon çeliği malzemesinden sıklıkla üretilirler.
Paslanmaya karşı üzerine siyah fosfat kaplama yapılır
Özel kutusunda ya ambalajında 500, 1000 vb. adetleri ile satışa sunulurlar.

Ana hatları ile Borazan vida 3.5×25 mm ürün özellikleri için söylenebilecek olanlar bu şekildedir.
Borazan Vida 3.5×25 mm Fiyatı

Borazan vida 3.5×25 mm ürün fiyatları ise benzer tüm diğer ürünlerde olduğu gibi ürün özelliklerine göre şekillenir. En başta ifade etmek gerekir ki her üretici firmanın kendince bir fiyat politikası vardır. Ürünün satış yeri de sonuç rakamına etki eder. Bir paket içinde kaç adet olduğu, ithal ya da milli bir ürün olması gibi her bir parametre sonuç rakamına etki eden temel unsurdur. Kampanya dönemlerinde fiyatlar belli bir süre için düşer. Ayrıca kimi firmalar sürekli müşterilerine özel indirimler de uygular. Tüm bu bilgiler doğrultusunda böylesi bir ürünün kafada en ufak bir soru işareti kalmadan alınabileceği adreslerin başında bizim firmamız gelir.

alcipan-vidasi-logo.png
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Konuyu görüntüleyenler