www.onlymyko.com                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Android Knight Online Tarzı Oyunlar

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ko Cuce Hakkında kategorisinde Admin tarafından oluşturulan Android Knight Online Tarzı Oyunlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,731 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ko Cuce Hakkında
Konu Başlığı Android Knight Online Tarzı Oyunlar
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

Admin

Admin
Yönetici
Site Yetkilisi
Normal Üye
KNIGHT ONLINE DESIGNER
The XtremE
Grafiker
Online Süresi
5d 9h 11m
Ofline
Android ve IOS Oyun Hile Uygulamaları

Oyun hile programları bir oyunda yazılım yardımı ile hile yapmaya yarayan ve global olarak adı Trainer olarak bilinen programlardır.

Oyun hile programları, bir oyun oynarken hile yardımı ile oyunda başarılı olmanızı sağlayan yazılımlardır. Dünyada genel olarak adı Trainer olarak bilinmektedir. Oyun hilesi programlama, alanında uzman olan kişiler tarafından hazırlanır ve ücretsiz veya ücretli olarak paylaşılır. Aynı zamanda birçok online oyunda karakterlere bazı otomatik hareketleri yaptırmak için yazılan bot, koxp ve bunlara benzer yardımcılarda trainer olarak kabul edilmektedir. Oyunlarda avantaj sağlamak için kullanılan oyun hilesi programları ile birlikte oyunlarda daha başarılı hale gelinebilmektedir

Oyun Hilesi Yapma

Oyunlarda hile yapmak için bazen yazılım ve kod bilginizin olmasına gerek yoktur. Ancak bazı durumlarda üst seviyede yazılım ve kod bilgisi sahibi olmanız gerekmektedir. Farklı çeşitlerde oyun hileleri vardır. Bazı hileler diğer oyuncular için oyunu zorlaştırmak için yapılırken, bazı hileler de kullanıcıya özel avantajlar sağlamak için yapılır. Çoğu zaman oyun geliştiricileri bu hileleri kendileri yazarlar. Bu nedenle bu hileleri bulmak ve uygulamak kolaydır. Burada tek ihtiyacınız olan şey, internette hile ilgili yöntemi bulmak. Geri kalan uygulama içerisinde gerçekleşecektir.

Ancak diğer bir hile çeşidinde yazılımcılar kendi çabaları ile oyun geliştiricileri haricinde hileyi yazarlar. Bu hileler genelde şans eseri bulunsa da çoğu yazılımcı kendi çabası ile bu hileleri yazar. Bu tür durumlarda oyun geliştiricileri bu durumu fark ettiğinde oyu için güncelleme yayınlarlar.

En İyi Android Hile Programları

Her işletim sisteminin farklı yapıları vardır. Bu nedenle her işletim sistemi için ayrı hile programları bulunmaktadır. İşletim sistemine göre tasarlanmış olan yun hileleri ile oyunlarda avantajlı konuma gelebilirsiniz. En iyi android oyun hile programı olarak göze çarpan bazı programlar vardır.
  1. Xmodgames​
  2. HackerBot​
  3. Cheat Engine​
  4. Nox​
  5. Bluestacks​
  6. GameCih​
  7. Lucky Patcher (Root / Rootsuz)​
  8. Creehack​
Bu uygulamaların her birinin kendine özgü özellikleri bulunmaktadır. Tümünün ortak yanı ise oyun hile programı olarak işlerini iyi yapıyor olmaları.

En İyi IOS Hile Programları

Android işletim sisteminde olduğu gibi IOS işletim sisteminde de hile programları bulunmaktadır. En iyi IOS oyun hile programı olarak öne çıkan programların bazıları da şunlardır.

1. iGameguardian
  2. LocallAPStore
  3. IAP Cracker
  4. iAPFree
  5. imodgame ios 7

Ekli dosyalar

• IMG-20200614-WA0003.jpg
    IMG-20200614-WA0003.jpg
    205.8 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG-20200627-WA0030.jpg
    IMG-20200627-WA0030.jpg
    180.6 KB · Görüntüleme: 79