Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İYİ KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Android Knight Online Tarzı Oyunlar

Admin

Yönetici
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
654
Tepkime puanı
244
Puanları
43
Yaş
32
Web sitesi
www.KOCUCE.com.tr
Android ve IOS Oyun Hile Uygulamaları

Oyun hile programları bir oyunda yazılım yardımı ile hile yapmaya yarayan ve global olarak adı Trainer olarak bilinen programlardır.

Oyun hile programları, bir oyun oynarken hile yardımı ile oyunda başarılı olmanızı sağlayan yazılımlardır. Dünyada genel olarak adı Trainer olarak bilinmektedir. Oyun hilesi programlama, alanında uzman olan kişiler tarafından hazırlanır ve ücretsiz veya ücretli olarak paylaşılır. Aynı zamanda birçok online oyunda karakterlere bazı otomatik hareketleri yaptırmak için yazılan bot, koxp ve bunlara benzer yardımcılarda trainer olarak kabul edilmektedir. Oyunlarda avantaj sağlamak için kullanılan oyun hilesi programları ile birlikte oyunlarda daha başarılı hale gelinebilmektedir

Oyun Hilesi Yapma

Oyunlarda hile yapmak için bazen yazılım ve kod bilginizin olmasına gerek yoktur. Ancak bazı durumlarda üst seviyede yazılım ve kod bilgisi sahibi olmanız gerekmektedir. Farklı çeşitlerde oyun hileleri vardır. Bazı hileler diğer oyuncular için oyunu zorlaştırmak için yapılırken, bazı hileler de kullanıcıya özel avantajlar sağlamak için yapılır. Çoğu zaman oyun geliştiricileri bu hileleri kendileri yazarlar. Bu nedenle bu hileleri bulmak ve uygulamak kolaydır. Burada tek ihtiyacınız olan şey, internette hile ilgili yöntemi bulmak. Geri kalan uygulama içerisinde gerçekleşecektir.

Ancak diğer bir hile çeşidinde yazılımcılar kendi çabaları ile oyun geliştiricileri haricinde hileyi yazarlar. Bu hileler genelde şans eseri bulunsa da çoğu yazılımcı kendi çabası ile bu hileleri yazar. Bu tür durumlarda oyun geliştiricileri bu durumu fark ettiğinde oyu için güncelleme yayınlarlar.

En İyi Android Hile Programları

Her işletim sisteminin farklı yapıları vardır. Bu nedenle her işletim sistemi için ayrı hile programları bulunmaktadır. İşletim sistemine göre tasarlanmış olan yun hileleri ile oyunlarda avantajlı konuma gelebilirsiniz. En iyi android oyun hile programı olarak göze çarpan bazı programlar vardır.
 1. Xmodgames​
 2. HackerBot​
 3. Cheat Engine​
 4. Nox​
 5. Bluestacks​
 6. GameCih​
 7. Lucky Patcher (Root / Rootsuz)​
 8. Creehack​
Bu uygulamaların her birinin kendine özgü özellikleri bulunmaktadır. Tümünün ortak yanı ise oyun hile programı olarak işlerini iyi yapıyor olmaları.

En İyi IOS Hile Programları

Android işletim sisteminde olduğu gibi IOS işletim sisteminde de hile programları bulunmaktadır. En iyi IOS oyun hile programı olarak öne çıkan programların bazıları da şunlardır.

 1. iGameguardian
 2. LocallAPStore
 3. IAP Cracker
 4. iAPFree
 5. imodgame ios 7
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst