Neler yeni

Hoş geldin KOCUCE, KNİGHT ONLİNE CÜCE PVP FORUM VE OYUN HABERLERİ PLATFORM KO CUCE

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Admin

Yönetici
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
642
Tepkime puanı
186
Puanları
43
Yaş
31
Web sitesi
www.KOCUCE.com.tr
Myko Server Nedir?

Myko server, kişilerin yer aldığı alan olarak açıklanır. Myko server nedir sorusunun yanıtı detaylı şekilde verilecek.

Oyun sırasında seçenekleriniz, direkt olarak oyunun neresinde yer alacağınıza göre şekilleniyor. Bu durumda sıkça myko server nedir sorusu soruluyor. Knight Online oyuncuları için yer alan bu seçenek, direkt olarak farklı bir alanda char kasmak olacak. Oyuncuların verdiği bilgiler arasında, bu charda level kasmak üzere çok sayıda kişinin yer aldığı sonucu da çıkıyor. Değerlendirip, direkt olarak yer alacağınız server ı seçebilirsiniz.

w

Ortaya atılan bilgiler arasında, kullanılan server lar için ömrü kısa, kalıcı geçici gibi yorumlar yapılıyor. Bu yorumlara göre hareket etmeniz durumunda, çok daha avantajlı bir şeklide sonuç almanız sağlanabilir. Bakıldığında yine oyuncu yorumları arasında myko db editlemeye çalışan oyuncu yorumu olarak kesinlikle herkesin bir ay içinde bu server sonrasında aynı tadı vermiyor. İlk gün 2 – 3 k user olan oyuncular sonrasında daha düşük pksı sebebi ile tercih edilmeyen oyun server ları arasına giriyor. Bu durumda oyuncuların tamamen kendi seçimlerine göre yer alabilecek olduğu server lar için seçim tamamen onlara bırakılıyor. Değerlendirmenizi yapabilir, ona göre hareket edebilirsiniz.

Myko Server Özellikleri

Özelliklerine bakarak da seçim yapılabilir. Myko server özellikleri kapsamında sunulanlar arasında çok sayıda kişinin aynı anda yer aldığında kasma olmadığı, çok sayıda kişinin aktif olarak yer aldığı bir server. Ancak bakıldığında server lar için sunulanlar arasında, kısa süre içinde server seçeneklerinin değiştiği yönünde de bilgiler olacak. Bunları değerlendirip, direkt olarak başarılı bir server da keyifli şekilde oyun oynama imkanı olabilir. Yeni server için oluşturulan özellikleri kaçırmayın.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst