KO CUCE ~~ Buraya Reklam Almak için ~~ Hemen Tıkla

Knight Online da Yeni Dupe Taktiği

Admin

Yönetici
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
622
Puanları
43
Yaş
31
Merhaba arkadaşlar şimdi sizlere knight online da nasıl dupe yapılır bunu anlatıcam.

Aslında bunu sizlerle paylaşmamam gerekir çünkü biliyorumki türkler bu işinde b.kunu çıkaracak ve heryer dupe item dolacak ama şöyle bişey düşündüm, eğerki hepimiz dupe yaparsak, itemlerimizi dupeliyip birbirimizle takas edebiliriz mesela siz bana +8 shard verirsiniz bende size +8 raptor veririm vs vs... bunun gibi birçok takas yaparak oyundaki tüm itemlere kolayca sahip olabiliriz.. tekliflerinizi buradan yapabilirsiniz..neyse şimdi anlatıma geçelim :

öncelikle bilgisayarda kesinlikle deepfreeze olmamalıdır çünkü birçok değişiklik yapıp bilgisayarı yeniden başlatıcaz.(bütün cafelerde deepfreeze olduğu için cafede denemeyin yada cafe sahibinden deepfreeze i kapamasını isteyin)1- Bilgisayarımızın tarihini 2 yıl geriye atıyoruz. yani 2004 (bilgisayardaki saatin üstüne 2 kere tıklayarak yapabiliriz)2-Bilgisayarda 2 tane kullanıcı hesabı açıyoruz (denetim masası- kullanıcı hesapları - yeni hesap oluştur)3-Knight online da bi de yan charımızın olması lazım4-bildiğiniz gibi yeni knight da dupe zor dupe yapsanız bile itemleriniz kitleniyor burda gördüğünüz gibi bunu engellemek için ......... bu adresten programı çekip çalıştırıyoruz, bu program knight online registery de değişiklikler yaparak dupe itemlerin kilitlenmesini önler, (2 resimde gördüğüğünüz gibi "please contact our customer service" diyor yani itemlerinizin dupe olduğu anlaşılırsa üstünüzde kalır ve knight online a mesaj atmanız gerekir ki siz "ben dupe yaparken itemim kitlendi" derseniz ne olacağı malum
"NOT:pROGRAM: KASPERSKY, NORTON, BİTDEFENDER,PANDA, MCAFEE, AVAST, AVG GİBİ EN İYİ ANTİVİRÜS PROGRAMLARICA TEST EDİLMİŞTİR KESİNLİKLE VİRÜS YOKTUR !!5-bu işlemlerden sonra bilgisayarı yeniden başlatıyoruz, karşımıza 2 kullanıcı hesabı çıkacak bunlardan herzamanki kullandığımı seçicez, yeni açtığımızı değil,6-şimdi knight online a giriyoruz charımızı açıyoruz dupelemek istediğimiz itemleri innhostes 1. sayfaya koyup bekliyoruz in hostesi kapamıyoruz7-alt-TAb yapıp başlat-oturumu kapat-kullanıcı değiştir diyoruz ve yeni açtığımız oturumu açıyoruz bu oturumdanda knight online yı açıyoruz yine aynı kullanıcı adı ve şifreyi giriyoruz ve size dc edilsinmi diye soruyor siz evet diyosunuz bu sefer yan charınızı seçiyosunuz, inn hostese gidiyosunuz 1. sayfadaki dupelenecek itemleri üstünüze çekiyosunuz..(normalde öteki char dc edilir fakat bildiğinmiz gibi bu sıralar çok aşırı derecede lag olduğundan öteki charda oyunda kalacaktır)8-itemleri yan charın üstüne aldıktan sonra tekrar alt-TAb yapıp başlat-oturumu kapat-kullanıcı değiştir diyoruz, öteki otrumu açıyoruz, gerçek charımızda inhosstesi açık bırakmıştık baktığımız zaman dupelenecek itemlerin yine inhostessde durduğunu görüyoruz bu itemleri tekrar üstümüze çekiyoruz !!ve işte olay bitmiştir innhostes 1. sayfadaki itemler hem gerçek charımızda hemde yan charımızda var! itemleri başarıyla dupeledik..

Kocuce, Ko Cuce, Ko-cuce,Server Tanıtım ,Formu En iyi Forum Sitesi Burası,Knight Online Nedir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst