KO CUCE ~~ Buraya Reklam Almak için ~~ Hemen Tıkla

Admin

Yönetici
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
622
Puanları
28
Yaş
30
Homeko Server Nedir?

Server çeşitleri içinde yer alan homeko server nedir? Nasıl avantajlı bir şekilde kullanım olabilir?

Evet, sorunuzun yanıtı veriliyor. Homeko server nedir sorusunun yanıtı için direkt olarak orta itemli bir server dır yanıtı verilebilir. Bakıldığında direkt olarak oyuncuların server da rahat bir şekilde yer alabileceği, kalabalık aktif olan bir server olarak söylenebilir. Zor olmadığını söyleyen, çok sayıda oyuncunun rahatlıkla yer alabileceğini söyleyen çok sayıda oyuncu var. Oyuncu yorumlarına bakıldığında server için kolay olduğu sonucu çıkıyor.

Oyun oynama sırasında kazancınızın fazla olacağı, çok daha fazla ödül alacağınız, yaptığınız kasma işlemleri sonucunda elde edeceğiniz verimin çok fazla olacağı bir seçenek olarak gösterilebilir. Bu sayede sorunsuz şeklide hareket etmeniz de sağlanmış olacak.

Homeko Server ile Myko Server Arasındaki Fark Nedir?

Bakıldığında yine kolaylık ve zorluk açısından kıyaslama yapılabiliyor. Direkt olarak Homeko server için daha kolay olduğu sonucu çıkıyor. Bunun dışında direkt olarak Homeko için orta olarak fiade edilirken diğeri için daha zor olduğu söylenir. İtem konusunda elde edeceğiniz xp konusunda bu şekilde fikir sunulur. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında da aynı şekilde kolay olma zor olma durumunda homeko server özellikleri kapsamında direkt olarak kolay olduğu sonucu çıkıyor. İtem kazanma, ödül alma gibi aşamalarınızda da diğer server çeşitlerine göre daha avantajlı olduğunuzu fark edeceksiniz.
 
Üst