www.onlymyko.com                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Hiçbir Serverda Olmayan 3 Yeni Canavar

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Client ve Patch Paylaşımları kategorisinde Admin tarafından oluşturulan Hiçbir Serverda Olmayan 3 Yeni Canavar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,481 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Client ve Patch Paylaşımları
Konu Başlığı Hiçbir Serverda Olmayan 3 Yeni Canavar
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan harbi

newcix

Yeni Üye
Normal Üye
Online Süresi
0
Ofline
aptal saptal cevap yazma zorunlulukları vb.

doljan1

Yeni Üye
Normal Üye
Online Süresi
4h 52m
Ofline
++++++++++++++++++++

thecakal15

Yeni Üye
Normal Üye
Online Süresi
0
Ofline
+++++++++++

yusxxx

Yeni Üye
Normal Üye
Online Süresi
0
Ofline
Selamlar. Shaiya Online'dan aldığım 3 yeni karakteri sizinle paylaşmak istedim. Canavar olarak kullanmaya müsait ama tabi npc falan olarak da kullanabilirsiniz. Uzatmaya gerek yok

Kullanımı:
Chr ve Item klasörlerini direkt olarak client içine atabilirsiniz. Eğer 1299 için kullanacaksanız ayrıca linkini paylaştım .n3anim dosyalarını kullanmalısınız.
Data klasörü içinde bulunan NPC_Looks.com ve mob_us.tbl'lerinin içindeki satıları kendi kullandığınız clienttaki tbl'lere eklemeniz gerekmektedir. Tbl ID'lerinin başka npclerin ID'leri çakışmamasına özen gösterin çakışma varsa değişiklik yaparsanız zaten.
Herhangi bir sıkıntı yaşarsanız yorum yazmaktan çekinmeyin elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım. İyi günler.

İndir:[Gizli içerik]

indir:[Gizli içerik]
hmm

spades

Yeni Üye
Normal Üye
Online Süresi
59m
Ofline
teşekkürler

humantorch

Yeni Üye
Normal Üye
Online Süresi
24m
Ofline
Hello. I wanted to share with you 3 new characters I got from Shaiya Online. It is suitable to use as a monster, but of course you can use it as an npc or something. No need to extend

Use of:
You can directly import the Chr and Item folders into the client. If you are going to use it for 1299, you should also use the .n3anim files I shared the link for.
You need to add the lines in the NPC_Looks.com and mob_us.tbls in the data folder to the tbls in the client you use. Make sure that the Tbl IDs do not conflict with the IDs of other NPCs, if there is a conflict, if you make changes.
If you have any problems, feel free to write a comment, I'll try to help as much as I can. Good day.

Download: [Hidden content]

download: [Hidden content]
tanks

G1k34mna7

Yeni Üye
Normal Üye
Online Süresi
1h 44m
Ofline

xiaraa

Yeni Üye
Normal Üye
Online Süresi
1h 24m
Ofline

rvn10

Yeni Üye
Normal Üye
Online Süresi
4h 53m
Ofline
eline sağlık

delitay

Yeni Üye
Normal Üye
Online Süresi
10h 42m
Ofline
bakalım ne imiş teşekkürler

delitay

Yeni Üye
Normal Üye
Online Süresi
10h 42m
Ofline
Selamlar. Shaiya Online'dan aldığım 3 yeni karakteri sizinle paylaşmak istedim. Canavar olarak kullanmaya müsait ama tabi npc falan olarak da kullanabilirsiniz. Uzatmaya gerek yok

Kullanımı:
Chr ve Item klasörlerini direkt olarak client içine atabilirsiniz. Eğer 1299 için kullanacaksanız ayrıca linkini paylaştım .n3anim dosyalarını kullanmalısınız.
Data klasörü içinde bulunan NPC_Looks.com ve mob_us.tbl'lerinin içindeki satıları kendi kullandığınız clienttaki tbl'lere eklemeniz gerekmektedir. Tbl ID'lerinin başka npclerin ID'leri çakışmamasına özen gösterin çakışma varsa değişiklik yaparsanız zaten.
Herhangi bir sıkıntı yaşarsanız yorum yazmaktan çekinmeyin elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım. İyi günler.

İndir:[Gizli içerik]

indir:[Gizli içerik]

harbi

Yeni Üye
Normal Üye
Online Süresi
5h 1m
Ofline