ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Uzaktan Eğitim Yazılımı Nereden Alınır?

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Uzaktan Eğitim Yazılımı Nereden Alınır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,177 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Uzaktan Eğitim Yazılımı Nereden Alınır?
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
313
Tepkime puanı
2
Online Süresi
7h 54m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Günümüzde çok sayıda kişi, kurum, kuruluş uzaktan eğitim yazılımına ihtiyaç duymaktadır. Uzaktan eğitim yazılımı konusunda arayış içerisinde iseniz doğru yere hoş geldiniz. Uzaktan eğitim yazılımı nereden alınır? Sorunuza bir cevap vermek isteriz. Çeşitli kurum ve kuruluşlar, okullar, eğitim almak isteyen kişilere, öğrencilere uzaktan eğitim yazılımları sayesinde eğitim verebilmektedir. Online eğitim yazılımı ile eğitim almak isteyen kişiler, Dünya’nın neresinde olursa olsun, internete bağlı bir cihaz aracılığıyla eğitime kolay bir şekilde katılabilir. Buna imkan sunan sitelerden bir tanesi ise uzeportal.com olarak bilinmektedir.

uzeportal-logo.png


Uzaktan Eğitim Canlı Ders Yazılımı Nereden Alınır?

Kısacası uzaktan eğitim, adından da anlaşılabileceği üzere fiziksel bir ders ortamının dijital bir ortama dönüştürülmesi halidir. Bir ya da birden çok eğitimci bu sayede eğitim almak isteyen kişilere, öğrencilere kolay bir şekilde canlı ders yazılımı aracılığıyla eğitim aktarabilir. Farklı özellikleri bir arada barındıran, canlı ders yazılım paketlerini kolay bir şekilde sizler için özel olarak önermiş olduğumuz uzeportal.com internet sitesi aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Az önce belirtmiş olduğumuz uzeportal.com paketlerinde canlı ders sırası boyunca isteğe bağlı olarak öğrenci ve ders anlatıcıların, öğretmenlerin kameraları açık olabilmektedir. Bu durumun yönetimini öğretmen de yapabilir. Uzeportal.com da yer alan ücretler sayfasında kameralar açık paketler ve kameralar kapalı paketlerin fiyatlandırmaları detaylı olarak yapılmıştır. Konu ile ilgili daha kapsamlı bilgilere kesintisiz canlı ders ayrıcalıkları sunan uzeportal.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
 
Üst