ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Teamspeak 3 Satın Alma Sitesi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Teamspeak 3 Satın Alma Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,064 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Teamspeak 3 Satın Alma Sitesi
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
295
Tepkime puanı
2
Online Süresi
6h 25m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adı: Alad Host
Site Adresi: Aladhost.com
Site Konusu: Ts3 Sunucu, Teamspeak, Teamspeak 3 bayilik
Açıklama:

Teamspeak satın alma sitesi arıyorsanız doğru yere hoş geldiniz. Teamspeak, telefon görüşmesi yapar gibi oyun içi ekibinizle, arkadaşlarınızla stabil bir şekilde görüşme yapmanıza imkan tanır. Ses gecikmesinin minimal seviyelerde olduğu teamspeak sayesinde iletişiminiz kopmadan, ekibinizle sürekli iletişim halinde olabilirsiniz.

famelogo3.png


Çok sayıda oyuncunun bulunduğu oyunlarda klavye ile iletişim son derece yavaş gerçekleşebilmektedir. İletişimi sesli olmayan takımların oyunu kazanma ihtimali de, sesli olarak organize olmuş takımlara oranla daha düşük olabilmektedir. Bu sebepten dolayı sizler de ts3 satın alarak geçmişe oranla oyununuzu daha iyi bir şekilde oynayabilirsiniz.

Teamspeak Satın Alma Sitesi

Basit bir örnekle Google’a teamspeak satın al yazdığınızda yüzlerce farklı seçenekle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu da doğal olarak kararsız kalmanıza sebebiyet verebilir. Şunu söylemek isteriz ki hız ve performans, ses kalitesi teamspeak için son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı tercih edebileceğiniz en iyi sitelerden bir tanesi aladhost.com ‘dur.

Aladhost.com, çok uygun fiyatlar karşılığında sizlere kaliteyi ulaştırabilir. Aylık sadece 10tl ‘den başlayan fiyatlarla güvenilir bir şekilde alım yapabilirsiniz. Peki nasıl? Bunun için aladhost.com internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Dilediğiniz paket özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ve size en uygun seçeneği kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Alad Host ayrıca, Ts3 bayilik satın al seçeneğiyle ts3 ile para kazanmaya imkan da tanımaktadır. Alanında son derece uzman olan aladhost.com ‘u sizler de tercih edebilir, kuruulşun memnun müşterileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.
 
Üst