ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Rise Online World Nedir?

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ko Cuce Hakkında kategorisinde Admin tarafından oluşturulan Rise Online World Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,033 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ko Cuce Hakkında
Konu Başlığı Rise Online World Nedir?
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

Admin

Admin
Yönetici
Site Yetkilisi
Normal Üye
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
744
Tepkime puanı
212
Online Süresi
2d 7h 8m
Puanları
43
Yaş
32
Ofline
Rise Online World Nedir?
maxresdefault-min-1024x576.jpg
Yeni bir oyun deneyimine hazır olun. Bildiğiniz tüm oyunları unutturacak bir macera başlıyor. Rise Online World, size yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Heyecana hazır mısınız?

Rise Online World Oyunu
row-pvp1-min-1024x293.jpg
Rise Online World oyunu, alışılagelmişin dışında bir tarzı ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce oynadığınız oyunları bir kenara bırakacağınız Rise Online World, görücüye çıktı. Yayınlandığı kadarıyla bile pek çok kesime hitap etmeyi başaran ve şimdiden önemli bir kitlenin gönlünü kazanan oyun, çok yakın zamanda sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Teknolojinin gelişmesi en çok online oyun sektörünü etkiledi. Online oyun sektörü, oldukça farklı bir boyuta ulaşmış durumda. Belki de son 10 yıl içerinde en çok gelişen sektör, online oyun sektörü. Her ne kadar oyun sektörü denildiği anda akla ilk olarak ABD, Kanada ve Avrupa ülkeleri gelse de, günümüzde ülkemizde de oyun sektörü anlamında önemli gelişmeler kaydedilmiş durumda. Genç ve dinamik nüfusu ile önemli bir oyuncu kitlesine sahip olan Türkiye, yaptığı yeni hamlelerle oyun dünyasında da adından söz ettirmek istiyor.

Günümüz dünyasında oynanan oyunlar, geçmişte oynanan oyunlardan biraz daha farklı. Geliştirilen yeni oyunların her birinin bir senaryosu bulunmakta. Senaryo gereğince gelişen karakterler mevcut. Bu karakterler bilgisayar karakterleri veya diğer oyuncuların karakterleri ile mücadele halinde. Kazanılan her bir mücadele, karakterin güçlenmesine vesile oluyor. Bir genelleme yaptığımız zaman, günümüz dünyasında oyunların bu şekilde ilerlediğini söylemek mümkün. Ancak bu zinciri kırma niyetinde olanlar da yok değil. Bunların başında ise Rise Online World oyununun yapımcıları geliyor.

Rise Online World oyunu pek çok insan bilmese de yapımcıları Türklerden oluşan bir oyun. Ülkemizin ilk yerli mmorpgs’i olan Rise Online World, ilk fragmanı ile heyecan yaratmayı başardı. Türkiye’nin ilk yerli oyunu olma özelliğine sahip olacak olan oyunun ilk fragmanı yayınlandı ve oyunun oyun severler ile buluşacağı tarih, 2021 yılı olarak gösteriliyor.

Rise Online World oyununa göre Protean ve Lunaskar isimleri ile bilinen iki farklı ırk bulunmakta. Bahsi geçen bu ırklar birbiri ile mücadele halinde ve bu ırklar birbirine üstünlük kurmaya çalışıyor. Oyunda 4 ayrı sınıfın olması planlanıyor. Warrior, Rogue, Mage ve Priest olarak adlandırılan bu sınıflar oyunda mücadele içerisinde.

Tamamen Türk yazılımcılar tarafından oluşturulan oyunun piyasaya sürülmesinin ardından Metin2, Knight Online, League of Legends, Pup G ve bunun gibi oyunların yerini Rise Online World oyununun alması bekleniyor. Oyunun 2021 yılı içerisinde oyun severleri ile buluşmasını istediklerini belirten Sanayi ve Teknoloji Bakanı, oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. Ancak oyuna dair çeşitli soru işaretleri yer alıyor. Bu soru işaretlerinden biri de oyunda serverların olup olmayacağı ve oyunda şayet server olacaksa bunun nasıl olacağı doğrultusunda.

Oyunun Serverları

Bilindiği üzere Metin2, Knight Online ve bunun gibi çeşitli oyunları serverları bulunmakta. Serverlar. Gerçek kişilerin oluşturduğu sunucular olarak biliniyor ve her bir server adı verilen sunucunun farklı bir özelliği bulunuyor. Oyun serverı, bir oyunun nerede oynanacağının seçilmesi olarak da tanımlanabilir. Belirtilmiş olduğu üzere her bir serverın farklı bir iç işleyişi bulunmakta.
 
Son düzenleme:
Üst