ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Otoparklar İçin Teknolojik Sistemler

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Otoparklar İçin Teknolojik Sistemler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,146 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Otoparklar İçin Teknolojik Sistemler
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
259
Tepkime puanı
2
Online Süresi
3h 8m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Otoparklar için teknolojik sistemler mi arıyorsunuz? Biletli otopark sistemi - bilet verme makinası ihtiyaçlarınız için hoş geldiniz. Büyük şehirlerde nüfusun artması, binaların sıklaşması, araç sayısında var olan inanılmaz artışlar her an her yerde park bulamama sorununu ortaya çıkartmış durumda. Kişilere kolay bir şekilde araçlarını park etmek için gerekli ortamı sunmak isteyen kişiler ise, otopark işletmesi açmak isteyebiliyor. Bu durum beraberinde çok sayıda teknolojik sisteme ihtiyaç duyulmasına sebebiyet veriyor. Ve bu sistemlerden bir tanesi de biletli otopark sistemiolarak biliniyor.

cropped-logo-1.png


Biletli Otopark Sistemi ve Bilet Verme Makinası

Otopark işletmek isteyen kişilerin yükünü büyük ölçüde kaldıran biletli otopark sistemi ve bilet verme makinası, yetkisiz araç girişlerinin önüne geçiyor. Bu sayede otoparkınızı çok daha güvenli bir şekilde yönetebiliyorsunuz. Ayrıca otoparklar için olmazsa olmaz teknolojik sistemler içerisinde yer alan otopark bariyeri de Çözüm Argeyani cozumarge.com.tr güvencesi ile temin edilebilir.
 
Üst