ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Knight Online Irk , Sınıf ve Tarihçe Detaylı Anlatım

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ko Cuce Hakkında kategorisinde Admin tarafından oluşturulan Knight Online Irk , Sınıf ve Tarihçe Detaylı Anlatım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,174 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ko Cuce Hakkında
Konu Başlığı Knight Online Irk , Sınıf ve Tarihçe Detaylı Anlatım
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kennethfloni

Admin

Admin
Yönetici
Site Yetkilisi
Normal Üye
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
744
Tepkime puanı
212
Online Süresi
2d 7h 8m
Puanları
43
Yaş
32
Ofline
Knight Online, Mgame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş ve NTTGame tarafından yayınlanan, çok oyunculu, devasa bir çevrimiçi rol yapma (MMORPG) oyunudur. Dünyanın farklı bölgelerinde farklı şirketler tarafından ücretsiz (Free2Play) veya ücretli (Pay2Play) olarak hizmete sunulan Knight Online'ın toplamda seksenden fazla ülkede milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır.

Kocuce
5y9z1j.jpg

Tarihçe

Ko-cuce

Knight Online, 2002 yılının Haziran ayında Demo beta sürümü olarak sunucularını açmıştır.Oyunun ilk adı Knight Empire'dir ve K2Network isimli şirket tarafından yayınlanmaya başlamıştır.Karakterlerin şu anda ulaşabileceği seviye sınırı 83 iken ilk açıldığı dönemde 65 Leveldi.Beta sürümünde sadece Ares sunucusu vardı.Tam sürüm olarak 4 Sunucuyla açılmıştır.Bu sunucular Ares, Dies , Beramus , Xigenon'dur.2004 yılında Knight Online ismini almıştır.Fire Drake isimli patch'in gelmesiyle birlikte Breth ve Piana haritalarının yerine Luferson Castle ve El Morad gelmiştir.2007 yılında New Moradon olarak gelen patch ile birlikte Moradon'un haritası değişmiş ve çok daha büyük bir harita olarak oyunculara sunulmuştur.

2012 yılında Mgame Corporation oyunun yayıncısı olan K2Network'e usulsüzlük yapması iddiasıyla ilgili olarak dava açmıştır.Bu iddialara göre K2Network Mgame'in Knight Online'a ait kaynak dosyalarını çalması, VPN ile sunuculara bağlanan MGame’in bağlantısını koparması, Mgame'den habersiz bazı Türk oyuncularıyla anlaşma sağlayarak oyun içi eşya karşılığında maddi gelir elde etmesi, Mgame'den izinsiz oyun için event düzenlenmesi ve daha çok maddi kazanç sağlamak adına Free2Play limitinin azaltılması gibi nedenler yer almaktaydı.Dava sonuçlandığında K2Network ve Mgame, Knight Online işletme lisansıyla ilgili karşılıklı anlaşmaya varmış ve Mgame oyunu NTTGame isimli şirkete devretmiştir.
Irklar
EN İYİ SERVER TANITIM FORMU KOCUCE,KO-CUCE,kO-CUCE

nlpoq0.jpg

Oyunda kontrol edilebilen iki ırk ve her ırk için beş farklı karakter sınıfı bulunmaktadır. Bu nedenle oyunda kişiler arasında en çok fark yaratacak şey ırklar ve sınıf seçimleridir.


b68rdd.png


Sınıflar
Warrior (Savaşçı), Rogue (Okçu, Suikastçi), Magician (Büyücü), Priest (Rahip/Ruhban Sınıfı), Porutu ve Kurian olmak üzere altı temel karakter sınıfı içermektedir. Bu sınıflar kendi aralarında yeteneklerine göre ayrıldıkları gibi, oyuncular tarafından tasarımlarından farklı amaçlarla kullanılan (örneğin Battle Priest) sınıflar da bulunmaktadır.


dbjeav.png


Warrior KARUS
jdlbvy.jpgWarrior ELMORAD

od2opz.jpg

zmrqby.jpg


gdnxl2.jpgROGUE
ldp0mo.jpgROGUE ELMORAD ( KADIN )
r1lvnm.jpgMAGE ELMORAD


30b37ea27b5fd595d6a8745658f67e7e.jpg


99klf8-800x500.jpgMAGE KARUS
7008incic3303584.jpgYENİ KARAKTERLER POTUK VE KURİAN
knight-onlineda-yeni-donem-karakterler-285x300.jpgNOT : SINIFLARIN ÜZERİNDEKİ İTEMLER DEĞİŞEBİLMEKTEDİR. BU YÜZDEN ARAŞTIRMALARINIZDA YÜZ YAPILARI AÇIK SINIF GÖRDÜĞÜNÜZDE ŞAŞIRMAYINIZ.

Kocuce,ko cüce,ko-cuce,ko cuce,Pvp Server Tanıtımı,En iyi Server Tanıtımı Metin2 Serverlar
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Kennethfloni

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
19 Ara 2019
Mesajlar
57
Tepkime puanı
0
Online Süresi
0
Puanları
0
Yaş
44
Ofline
I want to salute you for the time you've put in forming this blog. Amazingly enough your superior writing skills has made me to want to begin my own wordpress site. Check out weblog I recently created for web design in flagstaff Az my page, flagstaff web design companies. Well, hope to chat and begin some interesting topics with everyone soon. what an exccellent find , reading over very specialized information. This large database is undoubtedly advantageous and will facilitate us with my hobby. I'm completely shocked with the specialized secrets that everybody contributes on this website. It is an example of how excellent everyone has percieved these ideas. I saved a link to this website and will visiting often for trending posts. You my buddies are the best genius. I found the subjects that I had already hunted everywhere and also could not come across. What a helpful website.
 
Üst