ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

İstanbul Kurşun ve Metal Sanayi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan İstanbul Kurşun ve Metal Sanayi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,088 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı İstanbul Kurşun ve Metal Sanayi
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
238
Tepkime puanı
2
Online Süresi
53m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adresi: istanbulkursunvemetalsanayi.com.tr
Site Konusu: Kurşun Levha - Kurşun Tuğla - İstanbul Kurşun & Metal Sanayi

Merhabalar. Kurşun paravan firması arıyorsanız hoş geldiniz. Sanayi alanında bilinmesi bir diğer adıyla daha kolaydır. Mobil Radyasyon Bariyeri adıyla ifade edilir. Adından da çağrışım yapılabileceği gibi Kurşun Kaplama gibi radyasyona karşı dayanıklılık sağlar. Paravan şeklinde olma özelliliğinden hareketle taşınabilir bir durumu vardır. Kurşun Zırhlama gibi montaj durumu yoktur. Altlarında bulunan tekerlek sistemi ile kilitlenebilir özelliktedir böylelikle sabit kullanılabilir aynı zamanda da taşınabilir. Üzerinde Kurşun Cam bulunur böylelikle, güvenli gözlem yapabilme imkânı oluşturmaktadır.

unnamed.jpg


Kurşun Paravan Firması

Açık alanlarda gözlem yapabilmek için aynı zamanda da radyasyondan korunabilmek adına Kurşun Paravanlar tasarlanmıştır. İstanbul Kurşun ve Metal Sanayisi, müşterilerinin istekleri boyutlarda paravanlar üretebilmektedirler. Renk seçenekleri de mevcuttur isteğe göre farklı renklerdeyapılabilir. Üzerindeki cam kurşunlu ya da kurşunsuz olarak iki şekilde tasarlanabilir. Kullanıcı istediğinden yola çıkarak kabin olarak da kullanılabilir.

İstanbul Kurşun ve Metal Sanayi

İstanbul Kurşun ve Metal Sanayisinin her ürünü için geçerliliği olan CE ve ISO 9001:2015 Kalite Belgesine bu ürünleri için de geçerlidir. Yapımındaki kalınlığı müşterilerin belirleme olanağı da vardır. Kalınlık aralığı 1 mm – 8 mm arasında değişim göstermektedir. Saf kurşunun kalitesinden bahsetmek gerekirse paravan yapımında da %99.99 değerinde delinmemiş olan saf kurşun kullanılmıştır.

Kimi hastanelerde kullanım alanları geniş olmamakla beraber, alandan tasarruf yapılmak istenmektedir. Bu noktada da radyoloji odalarının dışında gözlem odası yapılmaktansa taşınabilir paravanlar tercih edilmektedirler. İstanbul Kurşun ve Metal Sanayisi istediğiniz tüm tercihlere göre sağlınızı koruyarak, hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemektedir.
 
Üst