ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Isı Pompası Teknik Servis

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Isı Pompası Teknik Servis başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,027 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Isı Pompası Teknik Servis
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
257
Tepkime puanı
2
Online Süresi
3h 7m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adresi: Cesaiklimlendirmeankara.com
Site Konusu: Soğutma ve ısıtma sistemleri

Isı pompası teknik servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Isı pompası, doğada bulunan mevcut enerjinin ısısını yükselterek, kullanıma olanak sağlar. Enerji kaynağı olarak hava, su ya da toprak kullanılır. Isı pompasında klimalarda olduğu gibi kompresör ve soğutucu akışkan gaz devresi bulunmaktadır. Yüksek maliyetli enerjinin düşük maliyetli kullanımına olanak sağlar. Cihazlarda arıza çıkması durumunda ısı pompası teknik servisi ile kapsamlı onarım ve bakım sağlar.

logo.png


Isı Pompası Teknik Servisi

Çesa iklimlendirme, ısı pompası teknik servisi olarak hizmet sunmaya devam ediyor. Türkiye genelinde uzman ekibi ve profesyonel ekipmanları ile kapsamlı hizmet sunan Çesa İklimlendirme, ısı pompasından yaşanan ani sorunlar karşısında 7/24 acil müdahale servisi ile hizmet sunar.

Bunun yanı sıra bakım sözleşmesi ile cihazlarınızı Çesa Soğutma ve Isıtma Sistemleri güvencesinde koruma altına alabilirsiniz. Bu sayede periyodik bakım ile oluşabilecek arızalar tespit edilip, arıza oluşması muhtemel durumların önüne geçilir.

Türkiye Genelinde Uzman Ekip İle Profesyonel Hizmet

Çesa iklimlendirme, Türkiye genelinde verdiği kapsamlı hizmet ile kurumsal, özel sektör ve bireysel müşterilerine en hızlı çözümleri sunmaktadır. 27 yıllık tecrübi bilgisi ile ısı pompası teknik servisi bünyesinde ilk olarak arıza tespiti için ücretsiz keşif sağlanır. Ayrıca çesa iklimlendirme, soğuk oda servisi olarak da hizmet vermektedir.

Daha sonra uygunluk durumuna ve arızalanmaya bağlı olarak yerinde ya da atölyede onarım işlemi gerçekleştirilir. 7/24 acil müdahale servisi, teknik bakım ve onarım, bakım sözleşmesi gibi hizmetleri sayesinde Çesa İklimlendirme, müşterilerinin sorunlarını profesyonel biçimde çözüme kavuşturuyor. Daha detaylı bilgi almak için Çesa İklimlendirme’nin web adresini ziyaret edebilirsiniz. Dilediğiniz her zaman geri kazanım servisi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.
 
Üst