ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

İnternetten Nasıl Birisiyle Tanışılır

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan İnternetten Nasıl Birisiyle Tanışılır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,029 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı İnternetten Nasıl Birisiyle Tanışılır
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
259
Tepkime puanı
2
Online Süresi
3h 8m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adresi: FEZA.NET
Site Konusu: Sohbet - Chat sitesi

İnternetten nasıl birisiyle tanışılır? Güvenilir bir şekilde sohbet edilir? Gibi sorulara günümüzde çok sayıda kişi cevap aramaktadır. Son derece medeni ortamlarda, küfürsüz bir şekilde, tamamen saygı çerçevesinde sohbet etmek mümkündür. Genel olarak bir kişi ile yüz yüze bağlantı kurmakta zorlanan kişiler internet siteleri aracılığıyla tanışmak isteyebiliyor.

Herhangi bir kişisel bilgi vermeden, tamamen güven çerçevesinde internet üzerinden sohbet edebilirsiniz. Tabi tanıştığınız kişiyi güvenilir görmeniz durumunda ilerleyen dönemlerde istediğiniz bilgileri de kendisine iletebilir bu sayede daha detaylı tanışabilirsiniz. Günümüzde buna imkan sunan en iyi sitelerden bir tanesi feza.net olarak bilinmektedir.

arkadas1.svg


İnternetten Nasıl Birisiyle Tanışılır?

Feza.net internet sitesinin sohbet odaları sayesinde tanışma gerçekleştirebilirsiniz. Site, haftanın 7 gün 24 saati açık bir sitedir. Sadece bilgisayardan değil, cep telefonları üzerinden de sohbet odalarına bağlanabilir. Ve istenilen kişi ile sohbet edilebilir. Bu tamamen size kalmış! Sohbet odasına girdikten sonra dikkatinizi çeken kişi ile sohbet edebilirsiniz. Nasıl mı? Konuşmaya selam, ya da merhaba! İle başlayabilirsiniz…

Sohbet ve Chat Odaları

Sizler için özel olarak önerdiğimiz feza.net, en iyi sohbet ve chat odaları sitelerinden bir tanesi. Feza.net aracılığıyla hemen sohbet edebilirsiniz. Peki nasıl?

  1. Feza.net ‘e giriş yapın
  2. Kullanıcı adınızı belirleyin.
  3. Şifreniz yoksa boş bırakın.
  4. Sohbete bağlanın.

İşte hepsi bu kadar! Sadece 4 adımda kolay bir şekilde sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Türkiye’nin giderek büyüyen chat siteleri içerisinde bulunan feza.net ‘i güvenle tercih edebilirsiniz.
 
Üst