Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İyi KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Cafe Adisyon Sisteminin Yararları Nelerdir?

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Site Adresi: Restomenum.com
Site Konusu: Cafe restoran adisyon yazılımı

Cafe adisyon sistemi için hoş geldiniz. Cafe ve restoranlar hayatımızın büyük bir parçasını kaplar hale gelmiştir. Restomenum ise işletmelerinizde size kolaylık sağlamak için oluşturulmuş bir cafe adisyon sistemidir. Günümüzde pek çok işletmede kullanılan cafe yazılım sistemleri hem işletmeciye hem de müşteriye büyük kolaylık sağlar.Restomenum ise kurulum gerektirmez. Taahhüt ve bakım ücreti gerektirmez. Bütün cihaz ve yazıcıları destekler. Program sayesinde çalışanların raporlarını ve ürün satış grafiklerini görüntüleyebilirsiniz. Rastomenum sayesinde, hesap açıkları ile karşılaşmayacaksınız, sadece yetkisi olan işletmeciler sipariş iptali yapabilecek.

Cafe Adisyon Sisteminin Yararları Nelerdir?

Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınacağı için cafe yazılımı sistemleri ile karışıklıklar ortadan kalkacak. Ürün üzerindeki sipariş hazırlama ve ödeme sürecinin kimler tarafından gerçekleştirildiği görüntülenebilecek. Rastomenum cafe adisyon sistemi sayesinde, çalışanların aylık maaşları ve işletmenin giderleri tanımlanabilir ve kayıt altına alınabilir.Cafe Adisyon Yazılımı Nasıl Alınır?

Cafe adisyon yazılımını restomenum.com aracılığıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca ürünlere stok ve maliyet miktarı girerek dijital olarak bunları takip edebileceksiniz. Gerçek kâr oranınızı hesaplayabileceksiniz. Hızlı sipariş sistemi, Dünya’nın dört bir yanında tek bir tuşla kasa takibi gerçekleştirilebilmesi, tüm fatura gelir ve giderlerinin kontrol edilebilmesi, stok takibinin kolayca yapılabilmesi cafe adisyon sistemlerini daha tercih edilebilir hale getirmiştir.

İşletmeler çoğunlukla ilkel adisyon sistemlerini bırakarak cafe yazılım sistemlerini tercih etmeye başlamışlardır. Özellikle işletmelerde yoğun olarak verilen paket servis hizmeti, cafe adisyon sisteminin tercihten çok zorunluluk olmasını tetiklemektedir ve zorunlu kılmaktadır. Cafe yazılımı ile ilgili ayrıntılar için restomenum.com ‘a giriş yapabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst