Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Boks Kursu - Kickboks Kursu Hocası Furkan Derbazlar

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnternet kategorisinde ispaniolle tarafından oluşturulan Boks Kursu - Kickboks Kursu Hocası Furkan Derbazlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,050 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnternet
Konu Başlığı Boks Kursu - Kickboks Kursu Hocası Furkan Derbazlar
Konbuyu başlatan ispaniolle
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ispaniolle

ispaniolle

Kayıtlı Üye
Konu: Boks Kursu - Kickboks Kursu Hocası - Boks Hocası
Site:
Konu özeti:

Merhabalar! Ben Furkan Derbazlar. Dövüş dünyasına adım attığım günden bugüne kadar geçen yolculuğumu sizinle paylaşmak için bu özel videoyu hazırladım. Hem boks kariyerimde yaşadığım deneyimleri hem de antrenörlük serüvenimde elde ettiğim başarıları muz süresince sizlere aktaracağım.

Boks Kariyerimden Başlangıç
Ringin Ortasında Bir Yolculuk Beni boks dünyasına çeken tutku ve başlangıç aşamam. İlk maçımdan itibaren geçirdiğim zorluklar ve kazandığım zaferler. Her bir maçın beni nasıl bir boksör ve antrenör olarak şekillendirdiğini anlatacağım.

Türkiye'deki Boks Tarihine İlklerim
Başarı ve Öncü Olma Hikayem Türkiye'de boks arenasında birçok "ilk"e imza atan birisi olarak, nasıl bu başarıları elde ettiğimi ve sporun gelişimine nasıl katkıda bulunduğumu paylaşacağım. Genç yeteneklere yol göstermek ve sporun sınırlarını zorlamak için neler yaptığımı öğreneceksiniz.

Antrenörlük Serüvenim
Öğrencilerimle Birlikte Büyümek Boks kariyerimden sonra antrenörlük dünyasına nasıl adım attığımı ve genç boksörleri nasıl yetiştirdiğimi anlatacağım. Sporcularıma kazandırdığım değerler, onların gelişimindeki rolüm ve antrenörlük misyonum hakkında konuşacağım.

Kişisel ve Sporcu Gelişimi
Arkamda Bıraktığım İzler Hayat felsefem, kişisel gelişimim ve sporcuya katkı sağlama anlayışım. Boksun sadece bir spor değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı olduğunu düşünerek genç yeteneklere nasıl ilham verdiğimi açıklayacağım.

Kimdir?
Bu video, boks kariyerimin ve antrenörlük serüvenimin tam hikayesini anlatan bir belgesel niteliğindedir. Sizi duygusal anlardan, zaferlere ve öğrenilen derslere kadar bir yolculuğa çıkaracak. Umarım bu video, boks tutkunlarına ilham verir ve sporun gücünü daha derinlemesine anlamalarına yardımcı olur. Sizi, boks ve hayat hakkında daha fazla düşünmeye davet ediyorum. Keyifli seyirler!

Dövüş sporlarına tutkulu musunuz? Boks veya kickboksta ustalaşmak mı istiyorsunuz? Aradığınız her şeyi furkanderbazlar'da bulabilirsiniz. Tanınmış dövüş sporları uzmanı Furkan Derbazlar tarafından hazırlanan bu çevrimiçi platform, dövüş sporlarında zirveye ulaşmanız için ideal bir ortam sunuyor. furkanderbazlar.com'da her seviyeden birey için özel olarak hazırlanmış üst düzey boks ve sunuyoruz. İster ilk kez ringe çıkıyor olun, ister tekniklerinizi geliştirmeyi hedefliyor olun, kurslarımız, hedeflerinize ulaşmanız için gerekli temel bilgi ve becerileri sunar.

Youtube:
Facebook:
instagram: furkanderbazlar

furkan-derbazlar.png

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Konuyu görüntüleyenler