ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Ankara İngilizce Kursu

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Ankara İngilizce Kursu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,051 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Ankara İngilizce Kursu
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
291
Tepkime puanı
2
Online Süresi
6h 17m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adresi: Active-languages.com
Site Konusu: Yabancı Dil Kursları

İngilizceyi hızlı öğrenmenin yolları nelerdir? Hepimiz biliyoruz ki ‘dünya küçük bir köye dönüşmüştür’. Artık sahip olduğumuz teknolojik imkânlarla dünyanın diğer ucuna sadece birkaç saatte ulaşabiliyoruz. Örneğin Türkiye’den Amerika’ya gitmek sadece 11 saat. Kıta değiştirmekten bahsediyoruz ve kıtalar arası dahi en fazla 11-12 saatte en uzak ülkeye dahi gidebiliyoruz.

Durum böyle olunca kimimiz seyahat etmek, gezmek, dolaşmak amacıyla kimimiz iş imkânları sebebiyle, kimimiz farklı nedenlerle yurt dışına çıkmak istiyoruz. Tabii yurt dışına çıkabilmek için evrensel dil olarak kabul gören İngilizceyi bilmek de zaruri bir ihtiyaç haline geliyor. Eğer İngilizceyi doğru bir şekilde öğrenmek isterseniz, İngilizce kursu Ankara hizmeti sunan active-languages.com a göz atabilirsiniz.

logo-1.png


Ankara İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmenin en iyi yollarından bir tanesi de iyi bir İngilizce kursuna yazılmaktadır. Ankara İngilizce kursu olan active-languages.com bu konuda tercih edilebilir. Türkiye’de ikinci dil bilen insan sayısı ne yazık ki oldukça az. Herkes bir dönem dil eğitimi alıyor ancak doğru düzgün İngilizce konuşamıyor. Yaş, dil öğretiminde çok önemli ancak sadece yaşı ilerlemiş insanlar değil, çocuklar ve gençlerde de aynı sorunu görüyoruz.

Zaman hızlı akıyor ve biliyoruz ki herkes kısa sürede İngilizce öğrenmek istiyor. Dil öğretmek ve öğrenmek teknik gerektiren bir alan. Peki ya İngilizceyi hızlı öğrenmenin yolları neler? İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenmenin yollarından bir tanesi Ankara dil kursu olan active-languages.com ‘dur. Uzman eğitimleri aracılığıyla sizler de İngilizce öğrenebilirsiniz.
 
Üst