Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

80 ve 60 tonluk kantar

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan 80 ve 60 tonluk kantar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,180 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı 80 ve 60 tonluk kantar
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Kıdemli Üye
Site Adı: Tek tartı sistemleri
Site Konusu: 60 tonluk, 80 tonluk kantar, tır kantarı

satış firması arıyorsanız hoş geldiniz. Tır kantarı, kamyon taşımacılığı endüstrisinin önemli bir parçasıdır ve Türkiye genelinde otoyolların hemen dışında bulunur. Ancak tartım istasyonları ne için kullanılır? Tartım istasyonu, karayolu üzerinde bir kamyonun ağırlığının kontrol edildiği belirlenmiş bir kontrol noktasıdır. Bu ağırlık denetimleri tipik olarak Ulaştırma Bakanlığı müfettişleri veya eyalet otoyol devriyeleri tarafından yapılır.

tek-tarti-logo.png

60 Tonluk 80 Tonluk Tır Kantarı Satış Firması

Tek tartı sistemleri tır kantarı satış firması olarak , gibi ürünleri bünyesinde barındırma. Tartım istasyonları, kamyon kantarları ile donatılmıştır. 60 tonluk kantar veya 80 tonluk kantar gibi ölçümler yaparak denetlemeler yapılmaktadır. Daha eski teraziler için, kamyonlar genellikle tartılmayı durdurur. Daha yeni hareket halinde tartım modelleri, kamyonların tartıdan geçerken tartılmasına olanak tanır. Tipik olarak, kamyonların ve büyük ticari araçların tartım istasyonlarını kullanması gerekir. 60 tonluk kantar veya 80 tonluk kantar

Tartım istasyonları kamyon şoförleri için işin önemli bir parçasıdır ve bunlara dikkat edilmelidir. Tek Tartı Sistemleri A.Ş. firmalara tır kantarlarını uygun fiyatlara sunmaktadır. Daha fazla bilgi için tektartisistemleri.com sitesini inceleyebilirsiniz. Sitede teklif alabilmeniz için bir teklif butonu vardır. Bu sayede ne kadara mal olacağını öğrenebilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Konuyu görüntüleyenler