Neler yeni

Hoş geldin KOCUCE, KNİGHT ONLİNE CÜCE PVP FORUM VE OYUN HABERLERİ PLATFORM KO CUCE

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Uzaktan Eğitim Yazılımı Nereden Alınır?

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
102
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Günümüzde çok sayıda kişi, kurum, kuruluş uzaktan eğitim yazılımına ihtiyaç duymaktadır. Uzaktan eğitim yazılımı konusunda arayış içerisinde iseniz doğru yere hoş geldiniz. Uzaktan eğitim yazılımı nereden alınır? Sorunuza bir cevap vermek isteriz. Çeşitli kurum ve kuruluşlar, okullar, eğitim almak isteyen kişilere, öğrencilere uzaktan eğitim yazılımları sayesinde eğitim verebilmektedir. Online eğitim yazılımı ile eğitim almak isteyen kişiler, Dünya’nın neresinde olursa olsun, internete bağlı bir cihaz aracılığıyla eğitime kolay bir şekilde katılabilir. Buna imkan sunan sitelerden bir tanesi ise uzeportal.com olarak bilinmektedir.Uzaktan Eğitim Canlı Ders Yazılımı Nereden Alınır?

Kısacası uzaktan eğitim, adından da anlaşılabileceği üzere fiziksel bir ders ortamının dijital bir ortama dönüştürülmesi halidir. Bir ya da birden çok eğitimci bu sayede eğitim almak isteyen kişilere, öğrencilere kolay bir şekilde canlı ders yazılımı aracılığıyla eğitim aktarabilir. Farklı özellikleri bir arada barındıran, canlı ders yazılım paketlerini kolay bir şekilde sizler için özel olarak önermiş olduğumuz uzeportal.com internet sitesi aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Az önce belirtmiş olduğumuz uzeportal.com paketlerinde canlı ders sırası boyunca isteğe bağlı olarak öğrenci ve ders anlatıcıların, öğretmenlerin kameraları açık olabilmektedir. Bu durumun yönetimini öğretmen de yapabilir. Uzeportal.com da yer alan ücretler sayfasında kameralar açık paketler ve kameralar kapalı paketlerin fiyatlandırmaları detaylı olarak yapılmıştır. Konu ile ilgili daha kapsamlı bilgilere kesintisiz canlı ders ayrıcalıkları sunan uzeportal.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst